Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kai_Rong

    senior tag

    válasz PETEE78 #1510 üzenetére

    Szerintem Yasakani Magatama farmolásra a Request for Ginchiyónál jobb és megbízhatóbb a Trail of the Master küldi a negyedik régióban, nekem mind a Yasakani Magatama, mind a Yata Mirror ott jött össze, kevesebb, mint 5 próbálkozáson belül. A negyedik régió unlockolásához 5-6 pályát végig kell vinned WotS-on, de mehetsz a könnyűekre/gyorsakra, és pikkpakk megnyílik. A Ginchiyós loot az elég random. Viszont ott is tudsz revenantokat farmolni, mint az Ohashi Bridge-en, Ginchiyo nagyon sokat segít, egy igazi tank :DD

    Aktív soul matcheléshez WotS-on nem árt 8-10 milliónyi goldot összeszedni, attól függően, hogy használtad-e a patronage glitchet a kovácsnál az első végigjátszás során. Ha nem, akkor drágábban fog dolgozni, szóval a pénz fontos szempont lesz.

    Fegyvernél három fő tulajdonság van, amit érdemes kirollolni: Familiarity Damage Bonus, Close Combat Damage, és a legmagasabb skilledre Change to Attack (ezt érdemes a fegyvernek megfelelő alapkategóriával összehangolni, pl. Katana esetében Heart, Dual Katana esetében Skill, stb.). Én emellett szeretem a Weaken Melee Weapons tulajdonságot is, nagyban növelte a túlélési esélyeimet Way of the Demonon. Ehelyett a Weaken Armor (Torso) is lehet egy jó választás, az még agresszívebb játékot tesz lehetővé.

    Armornál abszolút build függő, hogy mit érdemes: én első körben plusz attackot próbálnék kirollolni, hogy gyorsabban ölj, jól jön a plusz toughness is egészen addig, amíg a 200 toughnesses szintet el nem éred. Az evasion / dodge ki usage is hasznos tud lenni ezen a szinten.

    Szerintem a felsoroltakon túl próbálj meg megálmodni egy buildet, ami mellett egy darabig lecövekelnél. Használj nyugodtan Book of reincarnationt a respecre.

    PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

Új hozzászólás Aktív témák