Új hozzászólás Aktív témák

  • Mister_X

    nagyúr

    válasz Dr.F.E.R.I. #701 üzenetére

    Én majd Japánban veszek egyet, ha kijutok :P voltam a nagykövetségem és elkerekedett a szemem, hogy mekkora esélyem lenne kijutni ösztöndíjjal. Nem jelentkeznek sokan és képzelhetitek, hogy vannak olyanok, akik nem tudnak hozzátenni eleget az egészhez. Ikszelgetős a feladatlapok háromnegyede, a kémia és a biológia (igaz, vegyiparisként) nagyon egyszerű, a nehezített matek 50%-os lett otthon kitöltve, az angol 70%, de mázlim volt a tippelésekkel, a japánhoz meg hozzá sem fogtam. Jövő nyárig ki kell művelnem magam angolból és a matekra rá kell feküdnöm, japánt meg erőltetni, amennyire csak lehet. Egy tankönyvet kellene vennem, csak a PS mindig elviszi a pénzt.

    A Wii U szerintem is nagyon jó lett, csak játékok is kellenének. Az a baj, hogy húzócím jelenleg nem nagyon van. JRPG-ből a felhozatal ténylegesen nulla, az X-nek robbantania kell - Wiire bezzeg mennyi jött. A többi hc címről nem is beszélve. Majd ha kijön az X, a Bayonetta 2 (és jók lesznek) akkor veszek egy gépet. Remélem azért tartogatnak valamit a Tokyo Game Showra is.

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Új hozzászólás Aktív témák