Új hozzászólás Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    válasz rudi #353 üzenetére

    Más az ízlésünk :) sokat nyomtam már abból is 1600-1700 körül vagyok, de nekem nem tetszik hogy a ritmust kell elkapni..ha elkezd ütni az ellen akkor a keményebbeknél muszáj elhajolni, addig nem lehet visszaütni. Ritkán nézek valódi boxot de ott vicces lenne az ilyen :) A másik ami nem tetszik, hogy csak az egyenes ütéseket tudom pontosan oda bevinni ahova szeretném, a felütést nehezen tudom megcsinálni, a horgot meg szinte csak jobb kézzel, nunchukkal valahogy nem igazán megy nekem. De jobbal sem mindig ott is számít a pontos ritmus elkapása, azonkívűl meg nem tudom jól irányítani hogy fejre vagy testre menjen. (általában ballal elkezdem ütögetni finoman aztán a nagy horog a taktikám, meg persze amikor belassul és kikerülöm a csórikát akkor kapja a dolgokat :) )
    Meg mintha lennének kombók is, na azokról már letettem, de néha sikerül egymás után gyorsan olyan 3-at ütni. Tegnap meg olyan ellenfelem volt, ami össze vissza jó sok ütésfajtás kombinációkat gyakorolt rajtam :D

    kapcs-ford: van horog, ha nálad is azt a parasztlengőset jelenti ez a szó, (kocsmabunyós bud spenceres zúzdát) csak nehéz főleg eleinte :)

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák