Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • boost

    addikt

    válasz Adam_Shepard #7255 üzenetére

    Én nem értelek benneteket. :F

    Ha valamit csak drágán tudsz csak megvenni, akkor azt más is tőled drágán veszi meg. Vagy adod 1-2 ezerrel olcsóbban, és akkor biztosan elkel. Ha valamit csak olcsón tudsz eladni, akkor azt te is olcsón vehetted volna meg, mert biztos találsz mást is, aki árulja.

    nyílván ha elsőnapos dolgokat boltban megveszel teljes áron, pl egy nyitócímet, amit másik 2 millió ember, és utána csodálkozol, hogy két hét múlva egymillió árulja, akkor nyílván sokat buksz rajt. De egy Assasins Creed Originsen is, ha megveszd újonnan első nap (legdrágább opció), majd beadod boltba (legrosszabb), vagy megpróbálod legalább féláron eladni használtan.

    Én 15ért vettem boltba használtan MarioRabbidset, 10ért eladtam tegnap úgy 10 perc alatt hardverarpón, hogy ahova és amikor mondtam a fickó eljött érte, és elégedett voltam. Nyílván olcsóbban vettem volna, ha magánszemélytől veszem + posta, és drágábban eladhattam volna, ha rendesen meghírdetem, jó áron, és várok pár napot, és elment volna 13ért minusz a posta fele mondjuk, de ennyit megért, hogy nem kell 10-12km-re kocsikáznom postára meg egyezkednem, vacakolnom vele.

    Nekem megért 5ezret, hogy kijátszottam, challengek nagy részét megcsináltam, fiammal is bohóckodtunk kicsit. Kb 50 órám volt benne.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák