Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz morfondőr #40727 üzenetére

    Igen, ezt akartam írni, hogy én sem igazán értem ezt az indokolást, hogy szilánkosra törés esetén gátolja meg a széthullást. Soha nem láttam még széthulló kijelzőt. Olyat igen, ami pókhálósra tört teljes felületén, de szétesőt még soha. A fóliának meg pont ez a lényege, hogy az karcolódjon és ne a kijelző. Aki nagyon félti, az tényleg vigye el a Mobile Outfitters-hez valamelyik plázába, na, nekik van olyan fóliájuk, ami military-grade, előbb törik szilánkosra a gépház, mint a kijelző - bár a fullbody fólia az ellen is véd. Ja és a kijelzőfóliájuk öngyógyuló, tehát a kisebb hatások kapcsán keletkezett benyomódások, felületi karcok el is tűnnek róla. Nekem az iPhone-on 3 évet is kibírt egyetlen fólia anélkül, hogy bárhol felhólyagosodott vagy durvábban mégcsak megkarcolódott volna. A Watch-omon dettó ez van, nem egyszer mentette már meg az ajtófélfától a kijelzőt.

    Vicces az általad linkelt videón, ahogy a fóliák rétegről rétegre rontják a kép élességét/láthatóságát. :DDD

    Azért mennyire vicces a statisztikában, hogy a PS2 eladásait mai nem tudta überelni semmi és az is mennyire meglepő, hogy legközelebb a Nintendo DS került hozzá. Jó, tegyük hozzá, hogy nagyon sokáig is volt gyártásban, de na, akkor is!

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák