Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mister_X

    nagyúr

    válasz 3L1T3 #10538 üzenetére

    MediaMarktos a gép.

    Sőt, a játékokat a Campona KV-ban vettem és elég tré volt a kiszolgálás minősége. KV Váci és Mammut eladói sokkal segítőkészebbek, barátságosabbak - és legalább tisztában voltak vele, hogy jövök (mert online leadtam a rendelést), Campona meg baromira nem. Pedig ahelyett, hogy egymással beszélgettek volna, ránézhetnének a beérkezett dolgokra, mert valami notification biztos van. Valami kuponnap volt a plázában, amin egy nagy 1000Ft vigyorgott a KV kuponján. Gondoltam be is váltom, ha már ~45000 értékben vásárolok. Ez nekik nem tetszett, mert “azt csak majd a következő vásárlásnál”... kifújtam a levegőt majd adtam öt másodperc hatásszünetet, amíg fel nem ajánlja szemforgatva, hogy “jó, akkor felmegy a tok külön rendelésnek”. Köszönöm, hogy több éves és többszázezeres értékű törzsvásárlói múlttal nem nekem kell szólnom ilyenekért, ezt a Váci úton szó nélkül felajánlották. Arra mondjuk ismét szólnom kellett, hogy ne nullázza le a pontjaimat, hanem csak azt az ezrest vonják le, ha már ilyen nap van. Nem az utcáról betévedt 14 éves pistike vagyok, aki egy kétezres fóliáról akarja levonni a pontokat, hanem bőven negyvenezer fölött voltam. Aztán a folyamat (amíg fizetek, azaz megkapom a blokkom) eltartott húsz percig, mert előbb a rendszer omlott össze, aztán a kódot nem tudták a pontfelíráshoz. Namondomszép. Le is késtem a buszom, amire volt fél órám elérni a Campona melletti megállóból.

    Holnap majd ráírok a Váci útra, hogy vendégpanasszal milyem formában élhetek.

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Új hozzászólás Aktív témák