Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • randras_83

    addikt

    válasz -juc- #15179 üzenetére

    Én is megvagyok még, nézegetem a régi nexus topicocat, annak ellenére, hogy már egy ideje Xiaomi vonalon vagyok most épp Mi8 Proval, az akksin kívül nincs vele bajom. Amúgy ja hígult a ph, de ez van, azért a régi arcok megvannak. Múltkor a Poco topicban kérdeztem egyet, engem meglepett, hogy azóta is válasz nélkül van, ilyen nem volt nálunk régen sose....dehát ez van. Múltkor volt a kezemben egy jó kis N5, lehet megint kicserélem benne a kijelzőt. :) Még mindig működik.

    Nikon megvan még? :D

    https://www.flickr.com/randras83/

  • twine

    addikt

    válasz -juc- #15179 üzenetére

    "és minden topikban előbb-utóbb megjelenik legalább 1-2 olyan emberke, aki mindent jobban tud és/vagy kelti a feszkót, elrontja a hangulatot és szétveri az addigi közösséget, "
    Ez sajnos valóban tapasztalható :O :(((
    Volt már pár ilyen topic, amit az ilyen gyökerek miatt töröltem a kedvencek közül..

    Sziasztok!
    Én is élek még..."twine is here, ez a jó hír..." ;] :DDD :W (Ennél sz@rabb belépő talán nincs is):B :DDD
    N5 után én egy REDMI note3 pro-t nyúztam évekig, és most jó régóta egy XIAOMI REDMI Note 8T-t, nagy elégedettséggel...
    N5-öt egy ideig megörökölte a kisfiam egy piros kerettel....(kijelző cserével)
    És veszett jól nézett ki...utólag nagyon sajnáltam , hogy még amikor "csúcson" volt nálam a telefon, nem voltam elég bátor, és nem léptem ezt meg, mert nagyon tetszetős így...
    Viszont a gyerek kezébe egy idő után utolérte ismét a végzet, leesett, eltörött századszorra is...
    Azóta a fiókban pihen...nem unatkozik, van mellette 2db Note3pro :DDD (Párosával vesszük a telefonokat asszonnyal...így egyszerre cseréltük most is...ugyanarra a NOTE 8T-re)

    A ph nyomokban twine-t tartalmazhat... :)
    Itt-ott előfordulok...18 éve vagyok már tag...nem hiszem hogy pár gyökér miatt eltűnök végleg... ;)

Új hozzászólás Aktív témák