Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz #49738752 #14948 üzenetére

    Nagyon csinos kis sügértanya ;) :R
    Igazán szép...

    Te azért igényesebben tartod a sügereidet, mint haver akit említettem, hogy sügereket tartott!

    Nála sokszor előfordult, ha nem volt otthon halkaja, berepült a vízbe egy szelet szalámi, vagy valami hasonló...
    és eltűnt egy idő után... :Y komolyan ették a nyomorultak...
    mondjuk egyszer amikor átmentem a szétázott szeletelt bacont azért szóvá tettem a vízben...az azért már elég undi volt! :DDD

    A kisebbeknek akik újonnan kerültek be a vízbe, komoly gladiátor képző volt...mert ették ám egymást...
    Volt egy kis sárga...az nagyon ügyes volt,,mindig elbujt a sziklák között, oda a nagyok nem fértek be....csak kajálni jött elé, meg néha néha....aztán szépen felcseperedett, és később már nem bántották...
    Egész kis folytatásos teleregény volt az a víz :D
    Szóval szép a tied,,,tetszik az ilyen, mert amúgy is szeretem a vízi élő világot, imádom az édesvízi víz alatti képeket, és az ilyen sügér tanyák pont úgy néznek ki, mint egy szép tó világa...

    Más:
    Végül 16%-nál akasztottam két nap után töltőre...ez lett a vége:

    :C

    Ez nekem valami földöntúli élmény...két!!! napig fossá nyomkodtam a telefont,jöttem mentem BUdapest, és vidék között, folyamatos LTE, és több mint 8 órás screen time.... :))
    én, amíg csak olvastam ilyenekről, nem hittem, el, de legalábbis erős fenntartásokkal kezeltem!
    Gondoltam, biztos "játszanak" valamivel, azaz némi kompromisszumot kell ehhez kötni! Hát nem....kurvára minden be van kapcsolva...helyelőzmények, Now, BT a Mi band miatt,,,,és nem sorolom, tényleg minden mi android....
    és eddig húzta :Y

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák