Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ρσгτσ

    őstag

    válasz opr #8287 üzenetére

    Azért kíváncsi lennék arra, hogy hova tart a gaming.

    Nálam például tényező az, hogy bizony a telefon ki tudja váltani a konzolt. Igaz, csak részben. Bár én elég speciális eset vagyok, és ebből nem is igazán szeretnék általánosítani.

    Mivel elég jó netem van itthon, így a cloud + Kishi frankón működik. Online játékokkal nem nagyon játszom, ezért nem igazán van jelentősége annak a minimális csúszásnak. Kb. 60-80 óra felhőzés lehet mögöttem, ebben pedig olyan játék is volt bőven, mint például a Forza Horizon 4 vagy az 5. Egyáltalán nem ment rosszabbul úgy sem.

    Azt viszont nem mondom, hogy mindenhol szuperül menne, de oda a konzolt sem vinném magammal. Ami eltántorít az egésztől az az, hogy nincs minden olyan játékból cloud lehetőség, ami érdekel.

    Viszont én azért is speciális eset vagyok, mert nálam 8 konzol van itthon. Abból 3 a 3 különböző gyártó új generációs gépe. A PS nyilván elég kötött, és marad az asztali módban.

    De Switch -nél például kb. csak itthon szoktam játszani, mégsem nagyon kötöm TV -re. Csak olyan játéknál, ahol nagyon ajánlott a vezérlés módja miatt. Mint például a Switch Sports, de már azt is meguntam, meg nem igazán érdekelnek az online módok sem. Így az utóbbi időben biztosan csak kézben volt használva, de előtte is simán 90% felett volt ez az arány.

    Azt akarom ebből kihozni, hogy nem feltétlen van mindenkinek igénye arra, hogy mindent TV -n a kanapé kegyelméből toljon. Pedig nekem a nappaliban van 2 jó TV is, ami kiválóan alkalmas játékra.

    Egy hordozható eszköz mindig kényelmesebb és egyszerűbb. Főleg, ha az egy multifunkciós cucc, mint a telefon.

    [ Szerkesztve ]

    ZX Spectrum - Commodore 64

Új hozzászólás Aktív témák