Új hozzászólás Aktív témák

  • mikromanus

    veterán

    Picit azért nagyobb a kereslet erre a játékra mint sok más korábbi MMO-ra. Így természetes, hogy indul a magyar is hordaként a vad és szép Újvilágnak. Ennek is tudható be az érdeklődés a BA-nál. Meg ők szervezkednek és streameltek is. Ennyike. Ennek a mostani 300-as tervüknek (2x Hc +1x casual klán) minimum duplája nyüzsög netszerte itthonról. Csak senki nem szeret szervezkedni, meg adminisztrálni. :Y

    A korábbi témákhoz:
    - a béta nekem stabil volt. Az alapértelmezetten induló beállítással jól elrötyögött vagy 36 órát egyhuzamban. Csak aztán elhúztam aludni. Utolsó nap volt két VGA reset,d e az lehet a saját videókarim hibája (vagy driver). Máshol is előfordul és jóval gyakrabban. A hanghiba szembetűnő,d e annyira nem válóok. Nekem volt egy fegyver inaktiválódás bug is pVE-ben néha. Az bosszantó (hadonászol, de nem sebzel amíg el nem rakod egyszer a fegyvert). Egyszer kikapcsolt az inventoryban a drag & drop, de restartttal megjavult. A fegyverváltást meg bugnak néztem. Máig nem tudom melyik a gyorsbillentyűje (Egér 4, vagy 5 talán?), de nagyon bosszantott amikor belenyúltam :DDD

    - a kevés skill nekem nem gond. Így legalább nem kell fél képernyőt beterítő ikonsor, enciklopédia a skill kombókhoz PvP-re, meg agyzsibbasztó billentyű kombináció tanulgatás (főként ha több fegyvert is próbálgatsz).

    - a gathering és craft rendben lesz. Rohadt sok anyag kell később is és folyamatos lesz a kereslet elvileg. Úgy tűnik szervesen illeszkedik majd a gyűjtögetés-termelés-craftolás a PvP és PvE tartalmakhoz (meg a gear szerzéshez).

    - a tömeg hiánya veszettül nem gond. Ez nem BDO féle mész és százával egyhiteled az ellent stílusú játék. Nem olyan papírvágás és súlytalan hadonászás mint máshol. Még a gyengébb ellen se hajlandó egyhitelődni. (bár ez idővel és szintkülönbség növekedéssel orvosolható lesz gondolom). Emellett a több XP-t a küldetések adják. Nem tömeggyilkosság adja (közvetlen) a szintedet. Főként ilyen ritkás populációnál. Nagyon helyes.
    A szinteket és tartalmat elnézve nem kell amiatt aggódni, hogy nem lesz tennivaló. A szörnyek szintje magasabban "tetőzik", mint a karaktereké. Emellett van pár keményebb ellen a PvE kedvelőknek. És jó kis csapat/csoport móka is akad szépen.

    Röviden: van cél és jövökép kb minden játékos típusnak. Lehet kockulni felfedezős-life skillezős módon, horgászgatással, crafttal, PvE, vagy PvP orientáltan. Hosszabb távon is több lehetőség és erőforrás akad és minden területre szükség lesz. Részemről ment a pirospont neki, meg a negyven ojró.

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

Új hozzászólás Aktív témák