Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrDerekas

    addikt

    válasz jokeph #42475 üzenetére

    Ez esetben megkövetem magam :R Helyesen: Én még nem találkoztam ilyennel. (De sarokköszörűvel nútolt ddrram-ot, hogy belemenjen az sdram helyére, már igen.)

    www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

  • Pasany

    csendes tag

    válasz jokeph #42475 üzenetére

    Csak most sikerült újra ránéznem a fórumra, köszönöm a választ!
    Még olyan kérdésem volna, hogy azt miből állapíthatom meg, hogy rossz, mégpedig veszélyesen rossz a PS/2 eszköz? Mert ugye, ha már hazavágta a gépemet, akkor késő.
    Ez a billentyűzet pl., amit használtam, ez is olyan volt, hogy idáig semmi problémát nem okozott. Ezeréves, még DIN csatlakozós, de pl. amikor DIN portra csatlakoztattam hasonló ezeréves gépen, semmi probléma nem volt. Idáig az átalakítóval se, még a VGA-teszt közben is működött. Mondjuk, mint említettem, akadozott a Bios, amit továbbra sem tudok mire vélni.

    Egyébként én port védelemről még modern gépek esetében sem hallottam. Arról viszont igen, hogy USB-n keresztül is simán tönkretehető egy gép, olyannyira, hogy van direkt ilyen eszköz, USBkill néven.

    Ami a tápegységet illeti, az továbbra is működik, ezt a zöld-fekete, vagy zöld-szürke pin-ek rövidre zárását én is szoktam alkalmazni próbához, de mostmár le fogom tesztelni rendesen, most rendeltem egy táptesztert. Egyébként nemrég hallottam, hogy a rövidre zárós indításnál legalább egy ventit ajánlott csatlakoztatni, mert nem tesz jót, ha teljesen üresjáratban megy a tápegység.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák