Új hozzászólás Aktív témák

  • Tipi

    tag

    Hello!

    Nagyon be vagyok szarva mert nem tom, h mi lett az alaplapommal, ami mellesleg egy Abit IC7-max3! Szóval szeretném a segítségetek kérni, h mi lehet a probléma! A szitu az h 2005 12 28 éjszaka nyomattam nagyba a hülye játékaimat és ezután úgy gondoltam csinálok 1 friss rendszert mer má szarakodott 1 két dolog és csináltam is, ezzel még semmi gond hanem, jah hozzá teszem folytattam a játszást, a friss OP után! Nah és már olyan hajnal 5 óra (2005 12 29) lehetett amikor kikapcsoltam a gépet! Még mindig semmi gond hanem amikor délután be akartam kapcsolni a ''páááwer'' gombbal semmi reakció, jóvan mondom biztos lehúztam az érintkezőjét véletlen a lapról! Hát azzal semmi gond, oké BIOS reset de hát ez sem segített! ÓÓÓÓÓÓÓÓ tényleg most jut eszembe csináltam még az új rendszer elött 1 bios frissítést amit az abit honlapjáról töltöttem (http://www.abit.com.tw/page/en/download/download_bios.php?pMAIN_TYPE=Motherboard&pSUB_TYPE=Socket%20478) ez mind1 csak ide írtam! De jónak kell lennie a biosnak mármint a számának! Szóval nem kapcsol be a lap és nem tok rá jönni mié mert már másik táppal is próbáltam! Leírom a konfigom hátha segít: Abit IC7-max3, 2,4GHz Celeron, 2*256MB (Dual ch.) GEIL (USA), HIS Excalibur 9600XT Turbo chip VIVO 256MB, ENERMAX Noisetaker 370W!!! Semmit nem állítottam (nemhúztam semmit)!!!

    SEGÍTSÉGETEK előre is köszönöm!!!:O:O:O

    Jealousy - Lucy

Új hozzászólás Aktív témák