Új hozzászólás Aktív témák

  • Esther

    tag

    Sziasztok!
    Kovetkezo a gondom egy osregi geppel:
    Nevezett IBM NetVista (Intel 800MHz, 256MB, 15 v. 20G HDD minden integralva) gepen eleg regota docogott gond es hiba nelkul egy W98/Suse 9.x. (szerettem ezt is hasznalni mert a maga 100w alatti fogyasztasaval nagyon sok mindenre jo, na meg ugye a linux is azon volt)
    Jo sokaig nem volt bekapcsolva & aram alatt sem, mignem kimerult a bios elem (barmily hihetetlenul is hangzik magamtol jottem ra,h. amiatt nem indul :P ) Az elemcseret koveo bekapcsolasnal hibat irt ki a setupban. (valaszthattam,h. beallitom a setup hibakat vagy gyors bootolast kerek) Beleptem a setupba es kertem,h. ami hibas azt jelolje (ilyen kis kedves hozzam az IBM. -biztos mert rogton az elejen beirtam a szemelyi szamom elejet :B )
    Eddig jo is lenne a dolog de a beallitasok menetetol teljesen fuggetlenul kb.:10''-50'' idotartam kozott valamikor egyszercsak eltunik a kep (addig viszont tokeletes) es utana nem tortenik semmi. Mi lehet a hiba?
    Valaszaitokat elore is koszonom! :R
    Eszti

    Probaltam alaáirni de csak csupa tinta es karc lett a monitor :( egyebként is ilyen kis helyre sztem lehetetlen...

Új hozzászólás Aktív témák