Új hozzászólás Aktív témák

  • fi:zi'k

    nagyúr

    Sziasztok,

    Mivel aktuális 5-6 év után egy friss win, illetve az SSD-m is felszabadult a notiból, így kapva az alkalmon, gondoltam gyorsan lezavarom a váltást.
    Csináltam egy bootolható pendrive-ot win 8-cal a Windows7 USB Tool programmal. Tudtommal nem gond, hogy win8-ról van szó.
    Rendszer hdd-t lehúztam, SSD-t fel, boot sorrendet átállítottam, majd restart. Itt jött a meglepetés, hogy a gép elegánsan túl lépett az pendrive-on. Boot sorrendet ellenőriztem, az rendben volt, próbáltam másik USB portot, de ez sem segített.
    Mondom nem baj, lehet vmi oknál fogva bezavar a másik két HDD. Lehúztam azokat, is, de az eredmény nem változott, rendületlenül kérte a "proper boot device"-t.
    Következő próba az volt, hogy akkor a meglévő rendszert újra elindítom, hiszen nem nyúltam hozzá, és próbálok egy másik boot készítőt. A gondom viszont az, hogy hiába tettem vissza 1-2-3 HDD-t, továbbra is csak "proper boot device" kell neki. Magyarán az elvileg meglévő és változatlan rendszert sem tudom elindítani.

    Ötletek, hogy miként tovább?

    Gép: Asus P5QPL-AM, C2D E6700, 4 GB RAM, HD7770

    96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

Új hozzászólás Aktív témák