Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csutkaa

    senior tag

    válasz Runner_fxr #3928 üzenetére

    Én nem értem az embereket... miért kell fikázni állandóan.
    Ha nincs törésmodell az a baj ha van akkor meg nem elég jóó, de hát könyörgöm VÉGRE van törés és ez a lényeg és szerintem elég jóó lett.
    Amúgy meg nem tudom miért fikáztok ez csak egy DEMO, nem kell előre itélkezni.
    Irányitás végre nehéz van kihívása a játéknak, (nem lehet bevenni a kanyart 300-al) aki béna az persze hogy fikázza ;]
    Grafika csoda szép lett és a füst effekt is, azt nem tudom nálad milyen a max nálam kurva szép :P
    Minden game csak a pénzről szól megsugom... ha nem arról szólna akkor ingyen osztogatnák az utca sarkán :D
    Az a jóó ha van versengés a kiadók között EA csak jót tesz a piacnak... de ebbe nem mennyünk bele.
    Azt elismerem hogy a crysis-nak tényleg elég nagy lett a gépigénye de nekem megy a demo 1280x800-ba verry high-on és játszhatóan 30-40 FPS és nincs a gépem egy használtautó árába... sztem ma már egy 150-ből lehet venni egy jóó gépet.
    jaa és mondja ezt az akinek ilyen gépe van:
    Core 2 Duo E6750 @ 3,533Ghz - 1,36V, 7X505mhz -2020Mhz FSB / Gigabyte P35C-DS3R / 4X1GB DDR2 1066 Kingmax Mars / Asus EN8800GTX / Enermax 485W

    erről is ennyit ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák