Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kickass

    őstag

    válasz perempe #868 üzenetére

    egyrészről ugye nem csak a szupersztár vihet a csúcsra egy csapatot, ott volt erre a régi és a nem is olyan régi detroit példának, jó azért volt egy Isaiah Thomasuk meg Dennis Rodmanük meg Joe Dumarsük (ejj asszittem ez a névsor rosszabbul fog hangzani :D:D) vagy az ujabb korból a 2 Wallace, Prince vagy Hamilton akik azért nem abban a klasszikus értelemben vett sztárok de tették a dolgukat, hihetetlen csapatszellemmel, és meglett az eredménye

    én most a Clevelandben valami hasonlót látok csak James vezetésével, egyszerűen annyi energiát ad a többieknek a playoffban egyértelműen látszik a játékokun h nem csak győzni akarnak de közben élvezik a játékot, hát Ilgauskas no look passokat ad meg ilyenek? szóval ott egyenlőre meg van táltosodva a bagázs

    egyébként ha magát a keretet nézzük tényleg felemás, Gibson most nem nyujt annyit de ha magára találna már végre akkor egy Rondo szintet hozva nem nagyon kellene jobb irányító mellesleg néha James is elirányít, Ilgauskas is hozzá tudja tenni bármennyire is öreg csataló Wallace szintén, azért a Joe Smith meg a Mo Williams se akárki, és még ott van West, Pavlovic meg Wally :D főlg Pavlovic elég vajkezű

    meglátjuk ha Cleveland lesz a nagydöntőben (sztem nagy meglepetés lenne ha az Orlando megverné őket) mit alkotnak, szerény véleményem szerint a Denverrel jobban járnának, de nyugaton nem merek jósolni :D csak titokban szurkolok a Denvernek (meg Martinnak :D)

    na ez jó hosszú 'szakértés' lett :D

Új hozzászólás Aktív témák