Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • llax

    senior tag

    válasz draco31 #2257 üzenetére

    Igen, ellentmondásos.

    Nálam nem jellemzőek a belassulások. Nagyon ritkán fordul elő, de az akkor jelent gondot, ha a családban többen is YouTube/Facebook videókat néznek egyszerre. Ilyen torrent és tsai. nálam ki vannak tiltva - a routeremen tiltólistára teszi az adott gépet (a DoS védelem van nagyon "szűkre" állítva), a tiltást feloldani csak én tudom :) Nem csak mindenféle jogi megfontolásokból van ez így, hanem néha négyen is használjuk egyszerre a kapcsolatot.

    A szomszéd esete azért érdekes, mert ugyanolyan eszköz néz ugyanarra a toronyra, szabad rálátással. Bent persze jónak látják. Kijönnek, tényleg nem jó. Állítanak valamit, akkor megy. Elmennek, fél óra múlva megint nem jó... Ezt már többször eljátszották, ilyenkor náluk napokig nincs használható net. Utána "megjavul", hónapokig jó, majd kezdődik minden elölről.
    A problémájukat azért is ismerem ennyire, mert először nekem szólnak ha gond van :) (többször sikerült már az eszköztől jövő fali UTP kábelt megtörniük, néha a növényzet nő a jel útjába, néha kisebb csodára képes az eszköz újraindítása, stb..., ezeket megoldjuk)

    Ezzel szemben nálam 11,5 év alatt 2 alkalommal jártak hibaelhárítás miatt, egyszer még az elején, egyszer villám miatt halt meg az eszköz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák