Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • huszi.gyb

    senior tag

    válasz DigitXT #10982 üzenetére

    Igen, sajnos már volt rajta itt-ott rozsda, bár a tavalyit a kipufogóra értettem. Mióta Marcell kezelésbe vette, megcsinálta normálisan, rozsdamentesen hegesztette, jó lett. A váz ép, sztender kapott az élettől. 4000Ft körül lehet venni rá bontottat (jó állapotút), talán 20k körül lehet az új, de még azt nem találtam. 50-es Yamahára 10-14k ezért gondolom, hogy ~20k. Meglátjuk, hogy mi lesz... Most beszéltem Marcellel, jövő héten viszem hozzá a motort, megnézzük a fuldoklás okát...

    Fiatalabb nem lesz. Ez már biztos... Próbálom életben tartani, ezt-azt mindig kell rajta csinálni/cserélni... De egyre jobbnak tűnik, látom a fényt az alagút végén csak nagyon dudál...

    kcsa: Sajnos én nem tudom bevinni (nincs hova). Ahol lett volna, ott is az 50-esért is szívták a véremet, a 180-as meg már nem megengedett gép... Néhány lakó mondta, hogy bevihetem, de tudtam, hogy feljelentgetés lett volna belőle, amire meg nincs szükségem. A takargatással sokat tudok rajta segíteni, de az igazi az lesz, ha majd mélygarázsba tudom tárolni... Remélem minél hamarabb, de sajnos most még marad az utca.

    [ Szerkesztve ]

    www.dongosofor.hu

Új hozzászólás Aktív témák