Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Crus

    őstag

    válasz nozs23 #21 üzenetére

    Sajnos nincs adatom arról, hogy a standalone mód megy-e jobban pl. a MQ2 esetében vagy a PCVR. Gondolom a standalone jobban pörög, ott nyilván számít a többszálas teljesítmény.

    De azt tudod ugye, hogy az OLED-del mi a gond és miért vonakodnak a gyártól a használatától? Ha nem, akkor tegyél a fejedre egy PSVR2-öt és megérted.

    A MQ2 passthrough egy nulla, arra jó, hogy ne ess orra max, de az MQ3 passthrough már abszolút AR irány. Hétszer alacsonyabb áron...

    Csak arra akartam reflektálni, hogy nincsenek köszönőviszonyban egymással, mert valójában vannak, csak ár tekintetében van borzalmas nagy szakadék a 2 eszköz között.

    A Meta nagyon jól felismerte, hogy a VR piac kiaknázatlan, abszolút nem terjedt még el úgy, min az okostelefonok... bődületesen messze vagyunk attól. Ezen pedig nem a milliós eszközök képesek változtatni, hanem az ilyen 500$-os HMD-k.

    Amúgy ezzel a 2 órás akkuidővel én nem is értem mi az apple célja... főleg, hogy gyanítom, hogy Win & PCVR esélytelen lesz vele.

    Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

Új hozzászólás Aktív témák