Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tices

    csendes tag

    Sziasztok!

    Nekem ún. BM (belügy minisztérium-i dolgozó, tűzo.) előfizetéses csomagom van. Már kb. 1éve és itt az ideje, hogy új mobilt vegyek (sagem myv55 helyett), de nem szeretnék kártyfüggetlent, kártyás feltöltőset és új előfizetést sem.
    Valaki nem tudja, hogy ezekkel a feltételekkel milyen módon változik az ár a telefonoknál? Vagy nincs mese, új (kártyás) előfizetés? Küldtem a voda-nak levelet, de tapasztalat, hogy várni kell a válaszra (hogy miért van kint a 24h ügyfélfogadás a neten, azt nem tudom).

    Gondoltam írok, hátha itt gyorsabban megtudom a választ!

    Köszi és üdv
    Tices

    Az emberi hülyeségnek csak alsó határa van!

  • Tices

    csendes tag

    válasz rongaucho #420 üzenetére

    Havidíj: 2250 Ft
    Ez ha jól tudom teljesen lebeszélhető (keveset telefonálok, nem nagyon szoktam túlcsúszni, így nem érdekel).
    havi 20 ingyen sms
    Vodafone 15
    Egyéb mobi csúcsidőben: 30
    Egyéb mobi csúcson kívül 15
    Sms: 25
    Mms: 72

    Kb ennyi.

    Az emberi hülyeségnek csak alsó határa van!

  • Tices

    csendes tag

    Nah visszaírtak a ''nagy vodások''...ekkora fa'' /=)'''''=(Ö)%/'''!!+''/=/%(/''+ és még ''+%()!/)I%+/+ nekik!
    Leszerződöm velük 2 évre, vállalom, hogy 2 k..a hosszú évre használom a szolgáltatásukat és nem tudok telefoncserét csinálni, csak akkor, ha veszek egy vitamaxos csomagot vagy kártyafüggetlen telót. Ez aztán a felhasználóbarát konstrukció!

    Tényleg...miért nem lehet úgy csinálni, hogy a meglévő szerződésemet módosítjuk, meghosszabítjuk még 2 évre (mintha most kötöttem volna az előfizetést) és adják ide a telcsit előfizetéses áron. neem..nekik úgy a jobb, hogy + egy számot, + egy csatornát lefoglalok, lebeszélem azt a irdatlan kemény összeget (500 Ft) és nagy ívben kivágom a kukába, na és persze a dupla csomag árról már nem is beszélve (előfizetés havidíjjat nem számoltam). sz

    sorry, de beleéltem magam, hogy új telcsi meg minden és egy kicsit (nagyon) sz...ul esett a dolog! :O
    ezek után érdeklődöm más szolgáltatónál, hogy is van ez...ha így, akkor majd húú...nem tudom... :DDD
    (ja és a honlapon lévő 24 h-ás ügyfélszolgálat azt jelenti, hogy a 24. órában tuti válaszolnak, előbb nem! ez már tény!)

    ''Vááhhúúú...most aztán be ne menjenek!'' (by Ace Ventura) :(((

    Üdv Tices

    [Szerkesztve]

    [Szerkesztve]

    Az emberi hülyeségnek csak alsó határa van!

Új hozzászólás Aktív témák