Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Norbi27

    aktív tag

    válasz Daffni2 #41037 üzenetére

    Pedig így van. Telekomnál vásárolt egy ismerősöm valami kínai telefont pár évvel ezelőtt. Nem emlékszem már pontosan milyen márkájú, talán ZTE. Elromlott neki, de még garanciás volt. Javítani nem tudták és nem is forgalmazták már ezt a típust. Akcióban vette kb 36 ezerért, és listaáron választhatott. Így lett egy 57 ezres telefonja. Annyi volt a kikötés, hogy pénzt nem kap vissza és drágábbat sem vehet, ráfizetéssel. Plusz mínusz 2-3 ezer ft lehetett a különbség. Tegnap mesélte egy másik ismerős, hogy ő ugyanígy járt a Vodafone-nál is

  • MK VII

    veterán

    válasz Daffni2 #41037 üzenetére

    Nagyon jól tudod, hogy igazat írtam, csak itt is kötekszel mint a Telekom topikban.. Ott is nagyon sok élő példa volt rá, hogy teljes összeget kell visszaszolgáltatni a vásárlónak.. Te is tudod, én is tudom és a Telekom topikban is már kb mindenki tudja, hogy ez így van, de azért itt is el kéne magyarázni újból?
    Görgesd vissza az utóbbi 2-3 hetet a Telekomos topikban aztán rakd össze magadnak a választ...
    Én pl 119 ezer forintért vásároltam meg a Huawei P9-cem. 168 ezer volt a listaára.. Nem azért kaptam meg 119 ezer forintért, mert olyan kegyes volt a Telekom, hogy leakciózta, hanem azért, mert két éve havonta 15 ezreket fizetek és platina csomagban ennyi kedvezményt kaptam.. Ez viszont nem azt jelenti, hogy nem a teljes vételárat kell visszakapjam.
    Most utoljára amikor felküldtem csereutalványt kérni ismételten, akkor is a készülék értékére 168 ezret írtak a jegyzőkönyvbe, nem 119 ezret..

Új hozzászólás Aktív témák