Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TomPack

    őstag

    válasz eborn #1971 üzenetére

    Nekem a 1270 adott bónuszt! Normális ügyfélszolist kell kifogni.
    De persze először nem ezt kínálta fel, amikor valamiféle kedvezmény után érdeklődtem a t-mobile-ra, és a pannon -ra hivatkozva, annak kapcsán, hogy eltelt a 3 éves hűségem. Lemondásról szó sem volt, nem említettem ilyesmit.
    Először azt mondta, hogy tud ajánlani olyat, hogy ezentól 1db 70-es telefonszámot ingyen hívhatok mindenféle havidíj nélkül, de mondtam, hogy ez nekem kevés, és hallottam erről a bónuszról. Erre azt mondta, hogy várjak egy kicsit. Zene. Tartottam 1-2 percig, majd amikor visszajött a csaj, azt mondta kapcsol egy másik kollegát. Ő elmondta a percdíjakat, stb, majd egyből aktiváltattam is. Nem is kellett bemenni sehova. További hűséget sem kellett aláírnom, de ettől függetlenül ha készüléket akarok venni kedvezményesen, akkor viszont alá kell írnom 2 évet. ''B'' -kategórás lettem.
    Nem tudom mi a tuti duma, nagyjából próbáltam leírni.
    Haveromnak, tesómnak nem adták meg... Azt mondták nem publikus tarifacsomag. :(
    Nekem előtte voda50 paripacsomagom volt amióta létezik. Az előtt meg mindig ami a legolcsóbb volt. Ritkán volt 10eFt felett a számlám.

    Remélem tudtam bárkinek is segíteni, aki ilyesmit akar ''kikönyörögni'' a vodától!

    Üdv

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák