Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Paqito

    senior tag

    válasz <cyborg> #735 üzenetére

    Szia !

    A Zalman zm-80d-hp hűtőjéhez volt már szerencsém amikor egy X800-ast használtam Azt full passzív módban vitte :DDD Amúgy olyan 1500Ft rá a kiegészítő hűtője, amihez jár egy elosztó is, melynek egyik ága 12 a másik 5V-ot ad. Az 5V-ra kötve nincs hangja, és bizosít annyit amennyivel ''fagyasztja'' az öreg harcost a ti 4600-osodat ;)
    Amúgy szvsz passzívban is elviszi a kártyád.

    Ha ez nem szimpatikus NEked, akkor az is bőven elég, ha a ház falára szerelhető venti szív rá egy kis levegőt.

    Legjobbakat

    "...a Jóakarat szétfröccsen a Butaság szökőkútján, kövér gyerekek gyűjtik a könnyeket egy vak koldus számára, aki egy falragaszt betűz remegő újjakkal: ez itt a pokol!" - Syrius

  • Paqito

    senior tag

    válasz <cyborg> #737 üzenetére

    Üdv!

    Tényleg kár érte, h nem tettek rá hőérzékelőt -illetve ''csak'' pár típusra, asszem Abit csinált ilyeneket- szóval jópár elégetett Titánt meg lehetett volna menteni... :D De ne aggódj, az a Zalman amit kinéztél nagyon erős hűtő, jóval nagyobb hőt termelő kártyákra tervezték.

    Az én Mercury házam, egy kazán, semmi szellőzése nincs elöl, illetve oldalt. Egy 8 centis cooler van hátul. Cserébe nem porosodik belül ;] Az X800-ast zárt (!!!) házban full passzív módban ATI Tool-al megrángattam, és még így is stabilan tartotta magát a Zalman. Szóval bátran vedd meg, ha lecseréled majd a kártyádat -egyszer a távoli jövőben :D - akkor valószinű az új zsugára is jó lesz. És valószínű passzívan is vígan elviszi, de ha nem, akkor 1 perc alatt segíthetsz ezen

    Jó ''fabrikálást'', & a legjobbakat

    "...a Jóakarat szétfröccsen a Butaság szökőkútján, kövér gyerekek gyűjtik a könnyeket egy vak koldus számára, aki egy falragaszt betűz remegő újjakkal: ez itt a pokol!" - Syrius

  • Paqito

    senior tag

    válasz <cyborg> #739 üzenetére

    Szia!

    Ha egy diagnosztikai progi kiírja /pl Everest/ akkor van ;)

    Ár tekintetében olyan 4500Ft környékén van, tehát ha veszel ilyen coolert, akkor ezen ár környékén keressd -bár gondolom itt is nagy a szórás.

    Hogy hagyd e fönn az Abit memóriahűtőjét? Jó kérdés. Ha befér majd a Zalman alá, akkor nem feltétlenül, gondolom hatalmas különbség nem lesz a két passzív bordával :( Annyi szólhaz a Zalman mellett, hogy azt a bordát -elméletileg- ahhoz a hűtőhöz pozícionálták, de a gyakorlatban majd kiderül.
    Kis help! Ha egy adott hozzászólásra reagálsz a fórumban, akkor az adott hsz-nél található ''válasz'' gombra kattints, mert akkor rögtön kiderül az h -elsősorban- kinek szánod a választ

    Legjobbakat


    to etm2: Üdv! Az általad említett két cooler 5V-on gyakorlatilag hangtalan, 12V-on azért már hallható a hangjuk. Nálam a vf700 kb 7-8V mehet egy potméterre van kötve a venti

    [Szerkesztve]

    "...a Jóakarat szétfröccsen a Butaság szökőkútján, kövér gyerekek gyűjtik a könnyeket egy vak koldus számára, aki egy falragaszt betűz remegő újjakkal: ez itt a pokol!" - Syrius

  • Paqito

    senior tag

    válasz <cyborg> #745 üzenetére

    Szia!

    És Te láttad jól :D , mert én benéztem :W Ugyebár ebből van kétféle. 1: Zalman ZM80C-HP ez is heatpipe történet, de valamivel kisebb, és valóban 4500 Ft környékén van [link] Így néz ki felvértezve [link] megj. ez is bőven elegendő lenne a Titánodra.
    2. És van az, amit Te láttál majd 7eFT-ért, ez pedig a ZM80D-HP. [link] Itt pedig a készre szerelt állapot ventivel [link]


    Bocsánat, h félrevezettelek :B

    Legjobbakat



    [Szerkesztve]

    "...a Jóakarat szétfröccsen a Butaság szökőkútján, kövér gyerekek gyűjtik a könnyeket egy vak koldus számára, aki egy falragaszt betűz remegő újjakkal: ez itt a pokol!" - Syrius

  • Paqito

    senior tag

    válasz <cyborg> #747 üzenetére

    Bárcsak tudnék/lenne, dehát sajnos ilyen húzós az ára. :U

    Kérdés! Van a 4-5 ezer forintos kategóriában jópár olyan hűtő, ami csendesen, és nagyon hatékonyan képes lehűteni a Titánodat, még erős tuning mellett is. Ezek valamelyike nem felelne meg? Én is csak 3 hete vettem meg a második vf700 AlCu-mat de ez ''csak'' 4000 volt akcióban [link]

    Legjobbakat

    "...a Jóakarat szétfröccsen a Butaság szökőkútján, kövér gyerekek gyűjtik a könnyeket egy vak koldus számára, aki egy falragaszt betűz remegő újjakkal: ez itt a pokol!" - Syrius

Új hozzászólás Aktív témák