Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bobsys

    addikt

    válasz bobsys #5398 üzenetére

    Ha valakit a jovoben erint.
    212 mailbox migralasa. Durvan lassu volt tegnap ejszakam ikor elinditottam, de nem foglalkoztam vele ugy hagytam ejszakara. Reggel a 60 failed es 14 moving statusban volt, tehat 8 ora alatt a 212 darabbol 74et nem sikerult migralni.
    Hajamat teptem, mert nem jottem ra miert nem megy, az alabbi bolt a hiba

    MapiExceptionLogonFailed: Unable to open message store. (hr=0x80040111, ec=-2147221231)

    Megnezegettem az account tulajdonsagait, minden jonak tunt. Par ora utan na mondom ujrainditom a CAS servereken a MailboxReplication servicet. Ez megoldotta a problemat, a 60 failed statuszut ujrabetuttam rakni a queueba, de a 14 moving statusost nem hiaba toroltem a queuebol a service restart elott. 15-30 perc mulva viszont felszabaditotta azokat is es ujratudtam inditani.

    Ellenben halvany lila fingom sincs miert tortent az ami tortent, azt tudom tegnap szarakodtam az uj MAPI acceleratorral, de az Exchangek kozti MAPIt elvileg beken kene hagynia.

    Masik gondom meg ezek a mailboxokbol room resourcet kell faragnom, meg is van a script ami megcsinalja, de ugy nez ki ha rakuldom akkor hiaba fut le mindegyiken hiba nelkul nem csinalja meg. Ebbe mar egyszer belefutottam group mailbox varazslasnal ott az volt a megoldas, hogy 20-30 darabos batchben futtatom a scriptet, de jo lenne ha valaki elmodana mi a tok van

    [ Szerkesztve ]

    Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

Új hozzászólás Aktív témák