Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gabx76

    senior tag

    válasz rob210 #6694 üzenetére

    Ez a fejegység-mizéria nekem is sok agyalásba került. A Megane2-ben sajnos tuner list-es fejegység volt, amivel elég nehezen lehetett volna megoldani az aux bemenetet.

    Az előző renaultomba vettem viszont egy ilyet.
    Némi gondolkodás után kicseréltem a Megane-ét is erre.

    Ami feltűnt, hogy nincs csatlakozás a távirányítóhoz, illetve a kijelzőhöz, viszont a helye megvan. Pontosabban ott a fejegység hátulján a csatlakozó (még a lábak kiosztása is stimmelne), viszont a csatlakozó lábak nincsenek benne.

    A c1-c3 csatlakozókról beszélek.
    A fejegység manualjának 5. oldalán látszik is a 3 csatlakozási pont, csak sajnos üresek. :(

    Olvastam valahol olyat, hogy létezik VDO-dayton fejegység, amiben ezek benne vannak, és simán működnek is a gyári távval, de meg ne kérdezzétek a típusát.

    Szóval elvileg van megoldás a problémára, de gondolom egy ilyen fejegység nem lehet olcsó. A enyém is 30 felett volt pár éva, igaz, hogy SD/USB-s és BT telefon-kihangosítós is egyben.
    Amúgy én pont ez utóbbiak miatt tettem be, nekem a táv és a felső kijelző működése annyira nem volt fontos, mont a BT.

    ps.: Nem gondoltam, hogy találok róla képet, de itt van!
    Erről a fórumról szedtem.
    Az én fejegységem ugyanilyen hátulról, csak abban nincsenek benne az érintkezők. :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák