Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ΞΔGLΞ

    nagyúr

    válasz rob210 #59512 üzenetére

    Már tárgytalan. Úgy döntöttem...
    Az én autóm simán megérdemli, hogy az is teljesen új legyen benne,. Tegnap délelőtt megrendeltem az egész üzemanyagcső rendszert, amikor megjön, akkor meg kicseréltetem. Soha nem hagyott cserben én a service lámpát is csak párszor láttam égni elfelejtett olajcsere nullázás miatt, és mikor felemeltük és a hátsó kerekeket megforgattuk, na az nagyon nem tetszett neki, mert beindításkor úgy hibára vágta, hogy ő bizony innen el sem indul, amíg le nincs ellenőrizve a fék. Diag pontosan kiírta, hogy a levegőben forgott a kerék, töröltük és ennyi. Az előbbi hozzászólásodban azt a "legózást" meg nem is értem konkrétan. Ezt ide, azt arra meg hosszabbító. Már-már kókler megoldásnak tartom. Valami vagy gyári, vagy semmilyen, nem Robimester? :)
    9.89-es is jön egyébként nekem majd valamikor, abból is 10db 4700 ft volt. Ezek meg 1db-ot árulnak 2600-ért.
    Értem, hogy kell keresni is ezen a filléres terméken, amit ingyen küldenek a Kínaiak, de 4.500%-os haszont ne tegyen már rá. Ha ez a termék ilyen keresett, azt hiszem aranyárban én is elkezdem árulni. :DDD

    Egyébként kíváncsi vagyok, hogy a 9.89-ces szája vajon mekkora lesz? Nyilván addigra mire ez kiderül, nálam már vadiúj csövek, meg csatik lesznek mindenhol. :R

Új hozzászólás Aktív témák