Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ebit

    addikt

    válasz ABE #2040 üzenetére

    Röviden, te magad irod az utolsó hsz-ben, mely szerint a II, verzió egyedi azonositói vannak az autón, egyedül az antenna , van eltérő helyen.
    Számomra, igy az általad leirtakból az kővetkezik, hogy az antennát helyezték máshová, és a karosszérián, ismeretlen, okból javitások vannak.

    A tipust egy kicsit ismerem, és nem kell a neten keresgélnem, de ha ott ülsz előtte biztos találsz több Cliot verziót, amin elől vagy hátul az általad leirt helyen van az antenna.

    teljesen biztos, hogy az autó nem lett tökéletesen megjavítva.

    Ezt látatlanba én nem vitatom, mert nagyon sok olyan hely van, ahol finoman szólva ,nem végeznek tőkéletes munkát, figyelembe véve a segédanyagok, alkatrészek árát ez elég gyakori, és hozzátéve a megrendelők javitási igényét, a fizetési lehetőségük vonatkozásában.

    Személy szerint nekem nincs kőtődésem a márkaszervizhez, de az álitásod úgy pontos hogy ahová ezt a konkrét autót elvitték, ott a leirtak szerint nem jelezték a karosszéria javitási+fényezési problémát.

    Megjegyzem ez azért érdekes,mert ha kitölt hivatalosan aláir+pecsétel egy jármű állapot lapot a teljes autóról, ott ezt részletezni, kell, és szokták is, mert ez lesz a későbbi javitási árajánlatuknak a kiinduló alapja.

    Nagy valószinűség szerint,én se vettem volna észre, vagy jeleztem volna az antenna elhelyezkedését, és mint irtad a club talin is több személy, is csak kb 2 perc alatt jött rá, ahol volt nagyon sok összehasonitási alap.

Új hozzászólás Aktív témák