Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • yolan

    őstag

    válasz Jockes #24683 üzenetére

    Azok nem a támogatott ddr2-es memória sebességek, hanem az fsb sebességek.
    Memory
    4 x DIMM, max. 16GB, DDR2 1300 / 1200 / 1066 / 800 / 667 MHz, non-ECC, un-buffered memory

    Ha mondasz egy árat, hogy mennyit szánsz rá, több közül tudnánk ajánlani.

    “A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

  • yolan

    őstag

    válasz Jockes #24685 üzenetére

    hülyeséget írtam, ilyen ár mellett valszeg 2x2-es szeretnél..

    Én most rendeltem Ősembertől egy igen komoly kit-et, egy 2x2-es 1066-os cl5-ös g.skill pi black-et, 17-ért. Megy 800-on cl4-ben 1.8v-on, de ha kell 1100-1200 körül is. Ha nem ragaszkodsz az ipon-hoz, akkor nézz szét mindenképp Ősembernél. Ha marad az ipon és lesz tuning, és 25-öt ki tudsz fizetni akkor szerintem a corsair dominatorokban nem csalódnál, esetleg az ocz reaperx-ben. Ha 800mhz-s akkor cl4-et tudjon, ha 1066-os akkor cl5-öt, és egy alap borda minimum legyen rajta. Ha ezeknek megfelel, már jó lesz kis tuningra is.

    Szerk.: tuning lenne?

    [ Szerkesztve ]

    “A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

  • yolan

    őstag

    válasz Jockes #24695 üzenetére

    Most adta le a rendelést Ősember, pár napja, onnantól számítva 1-1.5 hét szokott lenni. Megkell őt kérdezni, mikor van a következő rendelési határidő, ameddig le tudsz adni rendelést. Ha nem nagyon lesz tuning, akkor felesleges szerintem ez a g.skill neked, bár egy árba van szinte a low voltages 800-as cl4-es kit-tel, és az 1100-as cl5-ös kit-tel is, csak azok nem igazán mennek többet. A 800-as pi 2.2v-on sem volt hajlandó 960 fölé menni, az 1100-as pedig szintén 2.2v körül 1160-ig ment, onnantól semmit tovább. Ha kitudod hajtani 1:1-ben az 1100-ast, akkor szerintem olyat vegyél, 1.8-1.9v-on szépen elvan, ha csak a 800-900-ast tudsz 1:1-ben hajtani, akkor a 800-ast vedd, és húzz rajta ha kell a 900, vagy vegyél egy hk szériásat, azon igaz ksiebb a borda, de azok kegyetlenül mennek. Vagy mint én, vedd meg az 1066-os cl5-ös nem low voltages g.skill pi black-et, és azt tudod 800-1200 között állítgatni szépen, mikor mi kell, és még nagy a borda is rajta, és betyárul néz ki.

    Szerk.: term. mennek e8200-vel, és igen, megbízhatóak. :)

    [ Szerkesztve ]

    “A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

Új hozzászólás Aktív témák