Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz kasa85 #44126 üzenetére

    Szerintem 4Gb RAM + 4-8 Gb SSD-re rakott pagefile, ha neccesen is, de elég.

    Nemrég sietve kölcsönvettem egy időre 1 stick-et a 2x4-ből, és mikor vettem inkább egy új 2x4 kit-et, hogy megint 8Gb-om és dual-channel sávszélességem legyen (mert végül hosszasan beragadt a "kölcsönzött" stick és nem csak játékra használom a gépet), akkor már oda-vissza is láttam, vagyis nem igazán láttam túl sok változást játék terén (de futtatok néha egy programot, ami még a 8->16 Gb bővítést is meghálálná, 4Gb-al pedig kicsit gáz lett volna kivárni míg végez).

    Játszani tökéletesen tudtam (akkor épp az új Theif-el, ami Mantle-el felzabált ~3500Mb VRAM-ot), miután megnöveltem 1-ről 5Gb-ra a pagefile-t. Mondjuk ha HDD-n ülne a lapozófile, akkor már lehet, hogy nem ment volna ilyen simán a dolog, de így nem volt érezhető lassulás. Iletve talán a Mantle miatt nem hiányzott a CPU-nak sem a memória sávszél (így sokkal kevésbé volt CPU igényes a játék).

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák