Új hozzászólás Aktív témák

  • NFree

    addikt

    Sziasztok , bocs a lama kérdésért . milyen értékeket kell babrálni , hogy Írás, olvasás , másolás, érték növekedjen vagy csökkenjen ? vagy ezt így nem lehet bármilyen értéket babrálok az időzítésekkel mindenre befolyással van és nincs olyan hogy egy bizonyos érték csak ezt vagy azt változtatja ?
    #62787Tails111
    sztem 24/7re 1,375v ne adj többet , tesztre elmehetsz 1,4-(1.5v ramfüggő) ig de onnan már csak fölfele nem biztos hogy nyersz stabilitást . van 3200 as samsung b die chippes memóm a1 es nyák ha jól mondta a mentorom mármint én nem kutyulom az pl 1.44v fölött már nem biztos , hogy stabil marad ha 1,5v ot adok neki , van 3833 as samsung b die memcsim a2 nyákos na ő asszem elmehetek vele 1,5v ig , de nem fogok minap csak teszt miatt néztem 4133mhz cl 18 al és kellett neki 1.44v 1.4 el viccesen töltődött be a win . 3600 már szerintem egy jó órajel csak a időzítésekkel kell játszani (ami nekem sem megy most próbálok okosodni)

    fudi2002
    Az miért van , hogy ha teszteltem és adtam a memcsinek 1,44-1.45v ot soha nem éreztem még langyosnak sem hidegek a bordák :F viszont ugye bizonyos értéknél már nem megy , de soha nem meleg most is ráteszem a kezem és hideg .

    [ Szerkesztve ]

    vga

Új hozzászólás Aktív témák