Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kssvirag

    tag

    Sok sok éve Telenoros vagyok,
    havi 1GB adattal az Tarifacsomagomba. SmartTarifa extra 2. (1GB adatkeret korlátlan facebook, gmail. adatkeret elhasználása után lassitják a következő számlázási ciklus 2. napjáig))
    Nos, idén juliusig (sok sok éve) ha elfogyott az 1gb, attól függetlenül, lassan, de tudtam netezni meg minden.
    Ez 2 hónapja lehetetlen. Kb 2015.Julisától.

    Azóta amikor elfogy az 1GB adatkeretem, szinte lehetetlen a netezés .Egy sima oldal betöltése is sokszor 5-6 percet vesz igénybe, persze ha nagy nehezen egyáltalán bejön,! a facebook is szinte csak percek alatt és a képek nélkül jön be ugy ahogy.
    szemetek,!

    Eddig ha lassitva is voltam ugy ahogy de használható volt. gondolom ők is rájöttek, mert Julius óta szinte lehetetlen netezni ha elfogy az adatkeretem.

    Persze felhivtam őket, de szerintük nem változott semmi. (na ja, semmi)
    Meg az anyád, gondoltam
    Hány éve használom, csak tudom , érzem, látom, hogy más lett. Más lett. nem lehet érdemben semmit csinálni.

    azóta vehetem ilyenkor kemény ezresekért az egyszeri plusz adatjegyeket.

    más is tapasztalta??
    :W :W :W :W

    Ennyit a telenorrol.
    Már ezt a 1gb -ot is nevetségesnek tartom a mai világban.
    ebben a honapban már 3x vettem plusz adatjegyet, és pedig még a telefonomon is be van kapcsolva az adatforgalom csökkentés, amivel álltalában min. 40 % ot megtakaritok az eredetihez képest.
    És youtube-ra nem is használom egyáltalán.

    95' óta van előfizetésünk náluk, de ezek után lehet körbenézek,. készülékárba szinte semmi pluszt nem kapok ugyse, hiába régi előfizető az ember.

    ha jol tudom a MyTariff csomagok -nál mostmár egyszerüen le is kapcsolják a neted ha elfogy az adatkereted.

    [ Szerkesztve ]

  • kssvirag

    tag

    válasz donmackó #35647 üzenetére

    igen smart extra2.
    pedig nagyon akarták hogy a mytarifra térjünk, de ellenáltunk.
    most a lassitással visszavágnak. :D

    eddig is lassitottak, de türhető volt a net.

Új hozzászólás Aktív témák