Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t-rac

    senior tag

    lehet, nem ide tartozik, de pannonos vagyok, szóval ide írom.
    az a lényeg, hogy olyantól vettem át egy előfizetést, akit 100%-ra hallgatott a rendőrség 2 éve. és náluk úgy van a rendszer, hogy ha egy szám egyszer bekerül, azt nem veszik ki. közben azt a számot átvitték előfizetésre (előtte kártyás volt). olyan kérdésem lenne, ha a számot megváltoztatom (ami 5800 körül van most pannonnál), de a kártya marad, akkor továbbra is megmarad a telefon lehallgatás?
    olyan válaszoljon plz, aki tényleg tudja a választ.

  • t-rac

    senior tag

    Üdv!
    Remélem jó topicba írtam, légyszi segítsetek! Szóval adott egy telenor számlás előfizetés + klikk 100 megás net, és egy samsung wave 2-es független telefon. Amikor internetre megyek, a google, facebook és ilyen alapoldalak bejönnek (nagyon lassan), de pl a facebook kliens kiírja, hogy szerverhiba. A youtube videók sem töltődnek be szerverhiba miatt, kb használhatatlan a netem. Nokia N900-al és az ahhoz tartozó pannonos kártyámnál ugyanez a jelenség. Körmenden lakom egy 12ezres városban Vas megyében, 3g lefedettség van. Felhívtam a telenort, meg kellett adnom a számom és a szerződésnél kapott kódom (amit sajna nem tudtam megadni szóval halasztottam a dolgot, mert nem itthon van a szerződés). Szóval ki szeretnék valamit találni, hogy tudjak netezni, mert 2 éves hűségnyilatkozatom van, és nem akarom felbontani meg fizetni egy csomót, pedig ha kártyás lennék szerintem váltanék t-mobilra. Egyébként a 3g konfigot sem tudom lekérni, mert visszakapok egy üzenetet, hogy nem támogatott készülék (telenornál van sima samsung wave, a két telefon szinte megegyezik, szóval jók lennének a beállításai de nem tudom lehet-e manuálisan lekérni beállításokat - mert jó lenne a telefonomra az is -.) Nem tudom mennyire beállításfüggő, de végülis nem lehet rosszul beállítva, ha villog a 3g hogy megy, csak nagyon lassú. Szóval kérném a segítségeteket, hogy hogyan tudnám orvosolni ezt a problémát.

    Másik: Klikknél tényleg úgy van, hogy ha majd a 100 megám lemegy, akkor 32/32 kbps sebességgel teljesen ingyen korlátlanul netezhetek, szóval semmilyen extra költség nem fogja terhelni a számlámat?

Új hozzászólás Aktív témák