Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lugosi

    MODERÁTOR

    válasz Kimmuriel #1713 üzenetére

    Izé... biztos hogy megéri ez a szarakodás szegény X160-at? Miért nem jó az a megoldás amit én írtam, hogy megveszed simmel, aztán a simet meg eladod mondjuk 2000-ért. Nem kell neked lebeszélni, meg felhívni mindenkit, hogy 2 hónapig most ez a számom... azért valljuk be ez az ötleted elég droid megoldás lenne. Csak eléggé erőltetve, és minimum olyan 6-8 sör után tudnám komolyan fontolóra venni. :o

    Ha valami 70-80e ft-os telefonra volna kérdés egy 30-40% kedvezmény a bónusz programban (6 év után még ezt is kevésnek tartanám!!! nem igaz hogy ennyi idő után nem tudnak hozzád vágni egy ingyen, legalább középkategóriás telefont - ennyi idő alatt én megjártam mind a 3 szolgáltatót előfizetésesen és feltöltőkártyásan éppen, ennyit a hűségről :DDD ).


    Szóval szerintem ne alacsonyítsd le magad addig, hogy puncsolsz a pannonnak egy sz...ros kedvezményért. Végső soron meg van egy olyan megoldásod is, hogy te magad lebeszéled azt a 3600 ft-os összeget, az új kártya van benne a telódban, és amíg az van benne, addig a régi számodra érkező hívásokat átirányítod az újra. Nem?

Új hozzászólás Aktív témák