Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DonRazzino

    senior tag

    válasz Throme #32780 üzenetére

    Áááááá! Kezdjük elölről, én azt mondom! :N

    Ez egy bemutatkozó írás akart lenni tőlem, de valahol félresiklott ezek szerint. A lényege annyi csak, hogy bő másfél éve, eleve MILC rendszeren kezdtem el a fotózást, de most úgy döntöttem, belevágok valami újba. A Fujit imádom, akármi is lesz, onnan el nem adok semmit. Két rendszert nyilvánvaló ostobaság fenntartani (töltők, akksik, vakuk stb.). Nem baj. Vállalom.

    Isten ments, hogy én valamilyen "tábor" legyek, noha eddig valóban olyanom volt, de most lesz ilyenem is. A félelmeket azért írtam le, mert nálam jóval tapasztaltabbak véleményére, meglátására vagyok kíváncsi (lásd pl.: need topictárs igen prémium MILC cuccokról váltott, nem bánta meg.)

    Tartok én sok mindentől, de attól még itt vagyok. :) Remélem, nem hitvita indítónak vetted! Lebeszélni meg csak akkor beszéljen le valaki a felsorolt obikról, ha rossz tapasztalata van! Én ezeket néztem ki, tesztek, videók megvoltak, most real-world tapasztalatokat vadászok. :U

    Pont a D500 meg a 750 volt terítéken nálam is. Nem semmi gép lett az biztos. :Y Arra nem volt keret.

    #32781: Ne is mondd! 24 havi 0% THM-re vettem meg. Szóltak, hogy lehet, 1-2 hónap. Oké. De van hozzá 10.900-ért, 2 éves víz- és töréskár biztosítás. Ha beleejtem a tóba semmi gond, csak halásszam ki a gépet :D . Fasza. Persze azt, csak a vásárlásnál lehet kötni, ami június 5-én volt. Na azóta ketyeg a biztosításom. A gépre, ami valami hajón, vagy kamionon utazik épp errefelé. De nyugodt vagyok. Legalább biztosítva van. :))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák