Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Remus389

    veterán

    válasz jokeph #49458 üzenetére

    Nekem is megfutotta az E5440 a 4GHz-et, de úgy éreztem kicsit sokat fogyaszt már és melegszik, így 3,8GHz-el is megelégedtem játék alatt.

    Amúgy is a videokártya dolgozott többet játék alatt. Asus Radeon 5850-esem volt, jó is volt az. Most is Asus-om van, valahogy videokártyából az Asus márkát preferálom, ha lehetséges azt veszem.

    Volt MSI videokártyám is, el is füstölt. Tudom nagyon gagyi video, de bizonytékként küldtem az eladónak, a gagyi zenét meg azért raktam rá, mert volt háttérzaj. [link]

    Ugye látható, hogy rögtön ki is kapcsoltam a gépet, a végén leég az egész. Képet nem adott csak amper szagot (égett elektromos szag kábé) a csodálatos MSI videokártya.

    Ja és semmi nem volt, youtube-ot néztem épp, elszállt a kép és füstszagot éreztem.
    Még ha az lett volna, hogy épp szénne tunningoltan tesztelem, még azt mondanám érthető, de így elég gagyi. :U

    Mondjuk az X58-as lapom az MSI, az viszonylag megbízható, bár ott meg az északi híd hűtését tervezték alul, hajlamos túlmelegedni, pláne a gyári pasztával. Kell rá applikálni egy 4cm-es Noctua-t, meg újrapasztázni, de akkoris miért? Miért nem jó alapból?

    Továbbá volt régen olyan gond, hogy elsőre nem indult, tehát benyomtam a gombot, nincs kép. Ki kellet húzni a konnektort majd vissza, akkor magához tért annyira hogy elindult nagy kegyesen. Mondjuk az lehet valami porszem volt valahol, tehát az én hibám, miután szétszedtem és újra összeraktam, megszűnt.

    Mindenesetre inkább Asus, mint MSI.

    [ Szerkesztve ]

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák