Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jokeph

    nagyúr

    válasz kenand #48320 üzenetére

    :K
    40k volt 2 éve az Asus P6T Deluxe, Xeon E5440 procival és 2*2 GB DDR3 1600-as rammal, + volt hozzá egy rávaló gyári Intel légkavaró (kék ledes). :D
    És nem volt a lap lelakva, hibátlan, nem bontószökevény.

    RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

  • Zlin50

    senior tag

    válasz kenand #48320 üzenetére

    Számításom szerint a több százezer forintos váltás helyett az alaplap hét pcie slot adta bővítési lehetőségei mellett sikerült jóval kevesebből kihozni a sata 3-at és usb 3.1-et is. Egy plusz kiadás volt még a cpu hűtő csere, amit szerencsére nem kellett megbánnom, miután a gyári hűtő bömböléséből elegem lett.
    Az elévülés miatt a lapot cseréli az ember, a kártyákat fel lehet használni másik lapban is. Az elévülést nagyban befolyásolja a rendszer és az alkalmazások. Az alaplapomhoz nincs gyári win10 driver, az utolsó bios is csak tíz éves... A cpu adottságai miatt a ram sebessége is korlátozott, de nem találtam olyan cpu-t ami mellett többet lehetne kihozni belőle, viszont a támogatott memória méret elég nagy.
    A vga-val kapcsolatban egy számomra viszonylag költséghatékony lépést tettem, nem egy igazán új de valamivel nagyobb teljesítményű és több memóriával rendelkező kártyát vettem a hardveraprón keresztül. Az utóbbinak is köszönhetően szintén szembetűnően gyorsult a rendszer.

    [ Szerkesztve ]

    "HA-SIA, HA-SIB, HA-SIC ... AEROTRIGA forever"

Új hozzászólás Aktív témák