Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • boribakter

    csendes tag

    válasz Süni 1985 F #4008 üzenetére

    Szia! Nekem hasonló a gondom, mint Badriannak, viszont nekem ezt ma délben minden előzmény nélkül csinálta meg egy alig több mint hónapja vásárolt új Hanns.G LCD monitor (tehát azzal talán tényleg nincs gond). Nekem kereken 5 másodpercig marad "ébren", aztán - zöld jelzéssel, nem stand by-ban - visszafeketedik. Akkor jöttem rá, mikor képernyőkímélőn volt, és semmivel nem jött vissza a kómából, csak ha kikapcsoltam a moncsit, és visszakapcsoltam: 5 másodpercre feléledt, aztán megint teljes sötétség. OSD működik, hibajelzés nincs, kábelek rendben (HDMI). Esz az agyf.a.sz, mert sürgős munkáim vannak, és a "házi rendszergazdám" sincs itthon még egy hétig... Ha a gépem a ludas, esküszöm, harakiri lesz... Holnap azért kipróbálom egy másik (CRT) moncsival, de jó, hogy van, hátha...
    Ha ez gépgond, mi az örvöstatut csináljak?? :W (tudom, szerviz, de bussa meg... határidős munkám van)
    Ha moncsi, akkor meg remélem, beszámítják a gariba, de akkor is gáz.

    Ezt a hiányzó "rendszergazdám" gépéről írom, mondanom sem kell, hogy nyilván ezen nem tudok dolgozni. :((

    "Túlélem, ha beledöglök is... Ha túléled, bele is döglesz!"

Új hozzászólás Aktív témák