Új hozzászólás Aktív témák

  • Funabashi

    csendes tag

    HI!

    Igazábol nem tudom mitől van meg lehet videokártya vagy más gond, mostanába kezdett ilyet csinálni a gép, bár most nem rég cseréltem ki a cpu hutojét mert a régi behalt. És most már nem melegszik meg kék halált se csinál. Viszont most olyat csinál álltalában 1 nap egyszer és már ugy a nap vége fele vagy hát lehet van olyan is hogy nem csináljacsak néha. Ugy netezes vagy csak ha winbe vagyok még nem tapasztaltam de jatékok pl cabal egyszer csak kikapcsol a monitor kiirja hogy energiatekerékos uzzemmod aztán fekete képernyő lesz mint ha pihenő modba menne de még se mert mozgatom az egeret vagy gombokat nyomom nem jön vissza a kép. Reset segit csak de aztan utana megint jó minden és nem is jön elő a probléma csak nagyon sokára szoval van hogy orákig játszom és elő se jön. Amugy egy LG monitor ami tv meg monitor egybe. A video kari ati radeon 9550. Ám video driver az 2 éves volt, de azt ma frissitettem de még nem tudom hogy ez segitett e mert ez huzamosabb ido utan jön elő a probléma, ha mondjuk nem jőn már elő holnap vagy napokig, akkor valoszinu driver miatt volt.Ja a táp az egy fsp crg-400, de ám egy kicsit poros már belul lehetséges hogy amiatt van? Vagy haldoklik? kb 2 eves.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák