Új hozzászólás Aktív témák

  • Mefy

    csendes tag

    Hello! Gőzöm nincs, hogy jó helyre írom-e, de nekem a következő a problémám: A minap éppen töröltem, majd újratelepítettem egy játékot (Lineage2), és a telepítés folyamán bevinnyogott a vírusírtóm (nod32), hogy a telepítőben valamilyen vírust talált. Nos, régebben is telepítettem a cuccot, ugyanezzel a hibával, de addig zökkenőmentesen ment tovább minden. Most viszont pár percel később a monitor (Samsung Syncmaster 940nw) menüje /amit a monitoron lévő gombokkal szednék elő normális esetben/ magától megnyílt, elkezdett pörögni a funkciók között, eltolta a színbeállításokat, stb, ezt 2x eljátszotta a telepítés alatt. Mindeközben elszállt a billentyűzet is, amit úgy oldottam meg, hogy átdugtam másik usb portra, mert azon ahol eddig volt, se az egér, se a bill. nem akar működni. Most, így a gép újraindítások után a monitor vezérlőgombja bemondták az unalmast, miszerint a rajta lévő power-fel-le-enter gombra nem reagál, viszont a menü gombjára a monitor kikapcsol. Gondoltam kontakt hiba lesz, megigazítottam a csatlakozókat, de a probléma továbbra is fennáll. Ebből kifolyólag nem tudom, hogy egyáltalán hardveres, vagy szoftveres-e a gond (ezért írtam inkább ebbe a topicba), + az usb port miatt is aggódom. Windows Xp Simplicity oprendszer van fent, már évek óta hibátlanul működik.
    Amennyiben valaki tudja mi a gond, a segítség idejére szívesen vennék fel egy azonnali üzenetváltási partnert is msn-en, szeretném a problémát mielőbb megoldani. /mefy@freemail.hu/ A válaszokat előre is köszönöm

Új hozzászólás Aktív témák