Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cherilady

    tag

    válasz Kidus #3127 üzenetére

    Hm... Érdekesek voltak a cikkek! Nem is tudtam h a disznóhús ilyen veszélyes :F
    Pedig néha szoktak kapni mikor épp vmi disznóhusit csinálok ebédre és vagdosom szét a husit és ami nem olyan szép azt odaadom a cicáknak, de csak keveset szoktak kapni, de hál ég nem lett tőle semmi bajuk.
    A kutyakonzerv meg hát... tudom nem azt kellene nekik adni és nem is akarok kifogásokat keresni, de a minőségi jó macskakonzerv az olyan drága. Tudom akkor ne tartsak macskát.
    De kapnak ők cica konzervet is. Alutasakosat, meg olyan kistálasat.
    Amúgy nemcsak a mi macskáinkat etetjük. A környék összes kóbor cicája hozzánk jár enni.
    És nincs szívem nem adni nekik. Tehát nekem 2 cicám van akik konkrétan az enyimek. Van egy befogadott fekete aki be is jön a lakásba néha és egy befogadott fehér aki szintén bejön a lakásba. És még van ezen kívűl 3-4 macska akik félnek, és nem lehet őket megsimizni, de van kirakva nekik kaja.
    Amúgy ha minőségi száraz cicakajáról van szó akkor a Cat Chrow-t tudom ajánlani mert az megfizethető, több fajta is van. SZőrlabdák ellen, fogkő ellen, csontokra, belekre stb és a cicák nagyon szeretik.

    Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

Új hozzászólás Aktív témák