Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsírkrétamen

    senior tag

    válasz Orlin #26394 üzenetére

    Szia!
    Ilyet vettem.Nem a legjobb, később veszek majd neki normálisat, olyan "ruhásat", de mivel még gyorsan nő, az meg fix méretű (vagy kevésbé állítható) így marad ez.
    Amúgy durva, a zooplus-on nem találtam olyan nyakörvet, ami annyira picire állítható hogy ne lógjon a nyakán, ez viszont olyan picire állítható, hogy jó a nyakánál is.
    Kertesház.
    Én nem vinném ki a helyedbe, ha nem érdeklődnek kifele az ajtónál.
    Én ezért léptem meg, mert alapvetően jó időbe szeretnénk ha full time kint lenne csak estére jönne be. Plusz a miénk már érdeklődik a bejárati ajtónál, ha megyünk ki, ő is ott tobzódik. Féltem, hogy egyszer csak kiszalad velünk, kint megijed ha elmegy egy autó (amitől amúgy tényleg meg is ijedt amikor kint voltunk) és elszalad. Szóval nekem nem volt lehetőségem, ő ki akart jönni velünk és ha már kijön, akkor az elején kontrolláltan menjen a dolog.
    Az első alkalommal ölben vittem ki, akkor félt minden hangtól, remegett szegény, azért körbe vittem a ház körül. Következő alkalomnál már leraktam a földre, akkor csak gubbasztott és elkezdett lassan visszamenni az ajtó fele. Harmadik alkalommal már egész bátran ment (laposkúszásba :DDD ) és szaglászott mindent. Ő mondjuk életében még csak egyszer volt "kint", amikor a kocsival hazahoztuk.

    Astroboy: Hát igen, de még így is jobb, mert általában ez a felállás:

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák