Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsírkrétamen

    senior tag

    válasz Astroboy #25985 üzenetére

    Hát amikor mászkál rajta akkor azon csimpaszkodik fel, van a tornyon több játék is, a kaparónál is. Alapvetően még nem kapar úgy, mint egy nagyobb macska. Ő úgy közlekedik, úgy eszik, úgy csinál mindent, hogy közben dagaszt a lábával :DDD A tollas pálcát persze imádja, eleve így vezettem rá a toronyra, hogy ismerkedjen meg vele, így persze nekiment már a kaparónak is, de csak úgy nem kezdte el kapargatni.
    Vettem neki egy földre rakható kaparót is, lehet azt is beviszem neki a földre, hátha. Vagy majd elkapom a mancsait, és kaparunk együtt :)
    Kanapét azért lassan szedi szét, de azt se kaparja csak dagaszt rajta, aztán néha beleakad a körme.

    Az a baj, hogy sajnos járta már úgy pórul macska, hogy egész addig csak ismerkedni akart vele a kutya, majd amint kapott a macskától egy pofont, ő viszonzásként elkapta. Ezért nem merem hagyni, mert ha a kutya megsértődik, elkezdi idegenként/gonoszként kezelni, akkor bántani fogja. Párom pl tegnap nagyon félt ettől, mert a kutya látta, hogy bántott engem a cica és elkezd majd tőle védelmezni, de szerencsére ezt most nem vette zokon.
    Alapvetően hagyjuk őket kibontakozni, max körbeálljuk őket és amikor baj van akkor beavatkozunk.

Új hozzászólás Aktív témák