Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Spazzz

    tag

    Tudnatok mondani valamit a Honor 9-10-V10;P10;P20 lite;Mate 10 lite kozul melyiket erne meg ?

  • Spazzz

    tag

    Ertem,nem tudom olvastatoke egy masik topicban irtam ezt lenyegiben errol lenne szo:

    bocsi nem tudom hogyan kell spoilerbe rakni :R

    Jelenleg egy Sony Xperia Z5-ot hasznalok,maga a telefon nagyon tetszik alakra,sulyra,meretre,tiszta kepek,gyors,tarhely,fogasra,letisztult menu stb csak egyetlen egy problema van,hogy ugy melegszik,mint a k***a e**t,akarmit csinalom facebook,youtube,jatekok(2D pixeles jatektol a 3D komoly grafikaju jatekig ugyan ugy),fenykepezes(video keszitesrol ne is beszeljunk foleg a 4krol).Erzem,hogy egeti az ujjaimat a hatlap.Na mostmar ez a sok hofok utan mar a kepernyon kezdenek megjelenni a egesi problemak,felso tajt kozepen egy kicsi ovalis folt amit csak fekete szin alatt latszik,az kozeptajt a szelein a feher szinen latszo egesi serules.Ezt meg addig fogom huzni mig birja a telefon de megcsinaltani nem fogom,mert a nemiszervem mar televan,hogy egy aragazkalyhat fogok a kezembe.Ettol fuggetlenul almaim telefonja lenne,ha nem lenne ez a ici pici melegedesi problema.
    Majd mikor megdoglik akkor uj telefont vennek haszonlo parameterekkel mint a Z5 ugyan ilyen hasznalatra(atlagos) csak ne melegedjen,mert idegileg tonkretett a z5 melegedesi problemajaval
    Milyen telefont ajanlanatok ti?
    Mindenkeppen ujat veszek legalabb 5 inch,8mag, legalabb 3 Gb ram,belsotarhely is legalabb 32 gb mindez olyan 100k korul,markaval ugy vagyok,hogy Samsungot kerulom ha lehet,Iphone kell a raknak,Huaweirol ismeroseim altal jot hallotam,Sony csak akkor ha nem melegedik,a tobbirol(Xaomi,Nokia meg mittudomain) joforman semmilyen informaciom nincs,de a legfobb ok,hogy ne melegedjem mikor hasznalom,talan az meg elfogadhato mikor komolyabb grafikaju jateknal lenne,mert az termeszetes hogy oda kell a preformance de akkor is nehogy mar egy sz***s 2d pixeles jateknal olvadjon el a kezemben meg ilyenek...

    Emiatt kenyszerulnek a valtasra.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák