Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RUCRAZY?!

    csendes tag

    Sziasztok!

    Univerzális használatra van egy Beyer DT235-ösöm.
    Zenét hallgatni szuper rajta, de felmerült egy "kis" gond vele.
    Játékra is használom és mostanában hardvert cseréltem, erősebb lett a vas. A nyári melegben sajnos a ventillátorok is hangosabbak, és hát a DT 235 sajnos zárt létére nemhogy csökkenti, kifejezetten kiemeli és így erősebben hallhatóvá teszi a külső hangokat, ez roppant kellemetlen :-)
    Keresek tehát egy (elsősorban) játékra alkalmas NEM mikrofonos, és legalább 150 cm kábellel rendelkező fejhallgatót.

    Következőkben kérnék jótanácsokat:
    1.) Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?
    Csakis otthon.
    2.) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
    Általános. Zene --> játék
    3.) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
    Budget max 15 000
    4.) Új vagy használt? Használt is jó lehet!
    5.) Circumaural vagy supraaural?
    Csakis Circ.aur.
    6.) Zárt vagy nyitott?
    Mindenképpen zárt, sound bleeding mentes, ez fontos.
    7.) Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az, ami zavar?
    Szeretem a hanghű, feszes, nem "kenődő" hangzást, gyenge U, vagy V még nem gond. Legyen minél nagyobb soundstage lehetőséghez mérten.
    8.) Honnan vásárolnál? Belföld,
    9.) Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)? Pc, asus xonar kártya.

    Segítségeteket előre is köszönöm!
    Üdv.:
    Laci

  • RUCRAZY?!

    csendes tag

    Üdv, az a kérdésem, hogy a tizenpár-ezres kategóriában még mindig a Superlux a legjobb ár-értékű fogás? Esetleg van valami "friss hús", amit érdemes kipróbálni?
    (662 EVO-t nyúzok, nekem tetszik, bár elég hamar forrasztgatnom kellett)

    Előre is köszi a válaszokat!! :R

  • RUCRAZY?!

    csendes tag

    válasz Gzula[HUN] #93052 üzenetére

    Köszi szépen a tippeket, megjött 60 Euroért a két darab OneOdio Pro50-es, három nap alatt. A 662 Evo kvázi "monitor" hangja után fura a több mély, de így bejáratás előtt is kellemes, a térérzet meglepően szép, teljes, de ami a legjobb: hiperkényelmes a 662Evo "satuja" után, ezt tényleg nem akartam levenni, és csak amikor hajnali egykor (4 óra nyúzás után) levettem, akkor vettem észre, hogy melegem lett alatta kicsit....ennyi pénzért nem sok jobb füles lehet a messzi-messzi kínában sem! Még egyszer: köszi a segítséget! :R

Új hozzászólás Aktív témák