Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ravel

    újonc

    Kedves Fórumozók!

    A segítségeteket szeretném kérni reménytelen zenehallgatási szokásaim súlyos "betegségeinek" orvoslásában.

    Ím, mint orvosi-ló állok a hangtechnika beavatottjai elé:

    1.Klasszikus zene hallgatásához.

    2.Buszon való utazáshoz - hangos török Mercedes- nagyon fontos pont.

    3. nem korszerű, a modern lehetőségeket még csak hírből sem ismerő, recsegős-sistergős-köhögős you-tube felvételekről van itt a szónak folyása.)

    4. Rossz eszközről- legalább is gondolom a lumia 610 nem a dicsőség várományosa zenehallgatás szempontjából.

    Tehát, e négy pont fényében: mivel hallgassak zenét?
    Először is: a zaj szempontjából fül-vagy fej (vagy írás) ?

    Másodszor: a felvételek "elavult" minőségük ellenére, mégis csak nagyon jó felvételek tudnak lenni - tehát a lehetőségekhez képest, "jó" hangzású fülest szeretnék (nagyon fontosak a közép-szólamok!)
    A foghúzás árát úgy 10-15 forintra kalibráltam.

    Milyen lejátszó eszközt tudtok ajánlani? (Felejtsem el a telefont? Esetleg az xperiáról vannak tapasztalataitok?)

    Tajgetosz-pozitívságom teljes tudatában, előre is köszönöm esetleges javaslataitokat!

    u.i.: elolvastam a topic összefoglalóját, " a fejhallgató kalendáriumot" - valamelyest tisztult is a kép, de gondoltam, ennek muszáj egy hozzászólást szentelni, mert ama kalendáriumban ilyen bonyolult vershelyzetre nem számíthatott a Költő.

  • Ravel

    újonc

    Sziasztok!

    Van valakinek tapasztalata a Superlux hd 669-ről?
    Előre is köszönöm az infókat!

Új hozzászólás Aktív témák