Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ates93

    csendes tag

    Sziasztok !!!

    Érdemes egy jó okostelefonhoz venni egy jó sztereó fejhallgatót ?? Ki tudja hozni belőle egy jó telefon a maximumot ?? Tehát mély hangatást, magas hangokat stb ??? Vagy még nem tart ott a fejlődés ?? Illetve milyen füleseket ajánlanátok ?? AKG Q-701 Quincy Jones fejhallgató <-- Egyik ismerősöm ezt ajánlotta , de nem tudom hogy okos telefonon hogy üzemelne ez , illetve kéne-e hozzá hangerősítő ?? Ti mit mondtok és mit ajánlotok ??, Van értelme egy mostani csúcstelefonhoz venni jó fejhallgatót ??? Ha igen kell-e hozzá valamilyen erősítő ?? Előre is köszi a válaszokat !!

  • ates93

    csendes tag

    válasz tal-garius #31293 üzenetére

    De függ egy telefontól hogy mennyire tudja kihozni a fejesből a maximumot ? Tud olyan jó szólni egy jó fejhallgatóban a zene amit egy telefon hajt meg nem pedig egy pc ???

  • ates93

    csendes tag

    Előbb elég rosszul megfogalmazott szöveget írtam és amikor már szerkeszteni akartam kifutottam az időből !

    Szóval még nem tom milyen fejhallgatót szeretnék , de még azt sem hogy milyen okostelefont !

    Mindenképpen a cél az hogy a 2-ő együtt paszoljon és tetszen nekem is .

    A fejhallgatót tömegközlekedési eszközökön , otthon , utcán , bárhol szeretném használni !
    Leginkább zenehallgatás de mindenre lehetőleg jó legyen , videó , játék , mindenféle zenéket hallgatok.
    Amit rá szánnék összeg az maximum 120k ! a 100k forintos és a 200k forint fölött lévő fejhallgatók között van nagy különbség ?
    Mindenképpen vezetékes legyen a jobb minőség miatt . Circumaural lehetőleg . Lehetőleg zárt legyen , de lehet nyitott is . Nem muszáj mikrofon . A hangzás amit elvárnék tőle hogy zene hallgatásra , mély és magas hangokat illetve a basszus remek legyen benne ! Lehetőleg a vásárlási helyet , ahol érdemes megvenni a készüléket pls írjátok le , semmiképen sem szeretnék replikát venni ! Jó minőségű terméket szeretnék .A forrás amiről menne az .leginkább okostelefon ami még kérdéses hogy mi lesz mert még nem tudom mi lenne erre a célra a legjobb, de pchez is használnám . Egyáltalán egy okos telefonról tud jól szólni egy fejhallgató ugyan olyan jól mint egy pc-ről , és ha igen kell ehhez külső hangerősítő a telefonhoz ?Szóval kérlek titeket segítsetek minél több információval engem hogy mit érdemes venni , meg hogy hol .

  • ates93

    csendes tag

    Üdv emberek !!

    Lehet baromság lesz amit írok , de jó lenne valami megoldás rá :D

    Gyárban dolgozom és hallásvédelem kötelező ! Milyen vezeték nélküli aksis bluetooth hangszórót kéne beépíteni / összeszerelni egy fültokkal ? Jó lenne zenét hallgatni úgy hogy nem a zúgást hallom napi 8 órában . Tehát fültokba kéne beszerelni hangszórót , de nem tudom milyen lenne jó amit még bele is lehetne rakni, mert nem értek hozzá , meg hogy milyen legyen azt sem tudom . Kérlek aki tud írjon erre valami tippet , hogy mit csináljak :D

Új hozzászólás Aktív témák