Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fernet

    senior tag

    Olvasgatva a topikot és a teszteket úgy döntöttem, hogy a Superlux HD681B lesz a választottam. Eddig csak pár ezer forintos fülesekkel próbálkoztam, olyan világmárkákkal mint Hama és társai. Kíváncsi vagyok ez milyen lesz, többet semmiképpen nem akartam kiadni rá, Muzikernél 6.300Ft. volt. Féltem kicsit a rendeléstől, mert árukeresőn elég szélsőséges értékelések vannak 5db 5-ös és 4db 1-es a webshopra. Gondoltam lesz ami lesz megpróbálom, legfeljebb nem előreutalok, hanem utánvéttel kérem. :) Tegnap adtam fel a rendelést, ma már jött a számla és az üzenet, hogy szállítás alatt. Érdeklődtem email-ben a csomagszámmal kapcsolatban, megadták, továbbá a telefonszámot is ahol érdeklődhetek, nagyon korrektek eddig, talán rendben lesz minden. :)

    Kíváncsi vagyok erre a fülesre...

    Lenne egy kérdésem is. Jelenleg az alaplapi ALC887-es hangkeltőt használom, ez mennyire megfelelő a füleshez? Árban amit maximum kiadnék hangkártyára, abba egy Xonar DGX férne bele jelenleg, kérdés van-e számottevő különbség az alaplapi és a Xonar között 681B-vel?

Új hozzászólás Aktív témák