Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laci4

    senior tag

    Sziasztok!

    Nem a sablon szerint mennék, mert nem saját részre lenne a fejes, és mivel "meglepi" ajándék, nem igazán tudok érdeklődni :D

    A lényeg, apósnak kellene valami fejhallgató, otthoni használat, gép előtt ülve, valószínűleg egy egyszerű pc aktív hangfal (vagy inkább csak hangszórócska) lesz nagy valószínűség szerint a forrás.
    Szintén úgy gondolom, hogy zárt kialakítás kellene neki, a cél, hogy amikor anyuka tv-t nézne, apuka meg zenét hallgatna, ne legyen fennakadás ;) :DDD

    A fentiek alapján valószínűleg elég lenne egy 5-10 ezer ft-os bármilyen füles, de én magamból kiindulva szeretnék valami jobb minőségű, hangú darabot beszerezni.

    Nekem viszonyításként egy öreg AKG K416P-m, meg néhány agyba dugós fülesem van (Rock zircon mély orientált, TRN V20 DD+BA Hybrid meglepően jó (nekem) inkább egyenes karakter) zajkeltőm van.

    Ár 10-20 ezer között, új

    Szóval, a lényeg, amit pik pak meg lehet venni.. (még ma :D )
    Már 3 órája túrom a webshopokat, meg olvasgatok, pl. itt is vissza..

    Végül három fejesre szűkítettem a kört. (bár lehet igazándiból már csak 2).

    Elsőre ebbe a JVC-be botlottam.
    JVC HA-RX700
    Egész pofásnak tűnik, itt sajna csak egy két utalást találtam rá..

    Aztán a nagytesó is elő került.. filózok, hogy megéri e azt a plusz pénzt az ára.. (úgy érzem igen..)
    JVC HA-RX900

    Pláne, hogy lehet el is kérném, és még a végén kedvet kapnék az öreg AKG-m lecserélésére.. :N :DDD :B

    Végül itt a fórumon többször láttam feldobni a
    Pioneer SE-MS5T-t

    Nagyon esetleg egy ilyen SONY 10RC?

    Kérdés:

    Ha jól sejtem a kisebbik JVC-t, inkább ejtsem ki, amennyivel többe kerül a 900-as, annyit megér, ha már ott tart az ember? (vagy azért nem olyan óriási a hangzásbeli különbség? )
    Ha ki ejtendő, akkor viszont JVC vs Pio?

    Sony labdába rúg egyáltalán, vagy csak jó a marketingje?

    Szóval ki melyiket ajánlaná?

    Köszi!
    :R

  • Laci4

    senior tag

    válasz Bodz #76205 üzenetére

    Lehet késöbb rá szokik a normálisabb hang forrásra is.. Meg lehet én magam is kíváncsi vagyok ezekre a fülesekre.. Így legalább ki tudom próbálni :B :DDD
    Bár ennek fényében akkor lehet az olcsóbb jvc is elég..

    Rá nézek azért arra amit írtál.. Bár már úton vagyok..

Új hozzászólás Aktív témák