Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • emiki6

    veterán

    válasz Tyrel #59029 üzenetére

    De spéciále! :D

    Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

  • fattyu

    veterán

    válasz Tyrel #107166 üzenetére

    nem vagyok egy beyer fanatic de nemszar a 990 mélye csak oltári hurka dologba dugtad.

    a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

  • Gzula[HUN]

    őstag

    válasz Tyrel #107166 üzenetére

    Hifiman HE-R9-ben van mély. És most jó áron van. Nem egy túlságosan ismert típus, pont az miatt, mert elég drága volt az elmúlt pár napig/hétig. Egy fórumtárs is vásárolt már belőle, de elég bő infó van róla a neten.

    További előnyökkel opcionálisan tudsz élni, de cserélhető a vezetéke, szóval akár a telefonzsinór meg a mikrofon is akár opció lehet. Az összecsukhatóság nem annyira. Ha az is számít, akkor Sony MDR-1am2. Amazonon itt-ott még található.

    Nyitottban meg a Fidelio X2HR, amiben van mély is.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

  • Gzula[HUN]

    őstag

    válasz Tyrel #107170 üzenetére

    A HE-R9-is 145$ talán tokkal vonóval, és a ha jól emlékszem nem volt 1 hét, mire megjött a fórumtársnak. Annyi előnye van, hogy egyik oldalt a dugalja TRRS pinnel ellátott (ilyen van egy rakat Sonynak gyárilag), így balaced kábellel, vagy mikrofonos kábellel is tudod használni. (Utóbbit óvatosabban jelentem ki, de nagy tételben fogadnék rá, hogy jól hozzá legalább a Sony MDR-1A mikis kábele is). Meg van hozzá egy gyári BT DAC, így később nem kell külön BT fejest venned, elég egy ilyen cuccot beszerezni hozzá.
    Tény, hogy kib@szott nagy, de vsz. EU-s raktárból küldik.

    Ha ez nagyon nem jön be, érdemes a Meze 99 egyes változatataival szemezned. (A Neo-nak műanyagból van a kagylója, a Classic meg a Noár nagyjából ugyanaz, csak utóbbi Massdropos.)

    "Proli" megoldás, de a HyperX Cloud Alpha-ban nem lesz kevés mély. Én szeretem a mélyebbre hangolt fejeseket, de a gyári (csak arra nagyon hajazó utángyártott párnát sikerült beszerezni, viszont a fejes a jobb minőségű, Kingston) jellegű párnával még sok is lett, nekem egy nagyobb, vastagabb és puhább anyagból készült párnával lett pont jó a hangzás. Persze erre is véletlenül hibáztam rá, amíg vártam a párnát, rádobtam csak a OneOdio Monitor 60-as gyári párnáját, maradt is rajta.

    Nyitottban meg megintcsak kiemelem a X2HR-t. Hamarosan európai amazonon (is) Black Friday, akkor olyan 95-99$ körül várható az ára.

    "meg valami mikrofonos zárt, kb. 30-40 ezer Ft-os Sennheiser " - Valamelyik Sennheiser Momentum lehetett?

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

  • fattyu

    veterán

    válasz Tyrel #107170 üzenetére

    ezek amiket felsoroltál mind gémer hangkártyák.

    egyiket sem arra tervezték hogy magas impedanciás komoly dolgokat dugjanak bele.
    ezek a termékek komoly fejesekkel kapcsolatban szóba se kerülnek.

    ne érts félre igen vannak sokkal hajtásra igénytelenebb fejhallgatók amiknek a karaktere akár még jobban is tetszik. de ettől még abban a fejhallgatóban benne hagytad a tudásának a 90 százalékát.

    az elég hangos, meg a meg van hajtva két nagyon más dolog. ezt kérlek hidd el. olyanok állítanak ilyesmit akik nem egy fejhallgató meg egy gémer hangkártya tapasztalattal bírnak.

    ontopik az eredeti kérdésedre. újan 60ért szerintem nincs igazán vállalható zárt.

    a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

  • Digitalis

    senior tag

    válasz Tyrel #107170 üzenetére

    Jó karakterű, mélye se rossz, könnyen hajtható, hordozható, 60k alatt: [link] csak egy tipp. :)

    [ Szerkesztve ]

    Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

  • Ba cy lus

    őstag

    válasz Tyrel #107170 üzenetére

    Valószínűleg szimplán a karaktere nem jön be neked. Bár nyilván fura, mert a DT990 alapvetően egy V-karakterű fejesnek számít. De volt már ilyen itt, hogy valakinek nem volt elég a mélye. Hitspaceben hallgasd meg a Sennheiser HD280 Pro-t, AKG K371-et, ezek más karakterek, mint a DT990, mindkettőnek kell legyen elég mélye. Ha mégse, akkor ATH-M50X.

  • Ba cy lus

    őstag

    válasz Tyrel #107181 üzenetére

    Nem, Hitspaceben engem még soha nem méregettek durván, és lazán kibontották a dobozból az újonnan megjelent fejest is. :R

  • Tyrel

    őstag

    válasz Tyrel #107181 üzenetére

    Egyébként van egy Creative SXFI AIR-em is, mert szükségem volt egy bluetooth-os fülesre meetingeléshez meg ilyesmihez ez meg pont akciós volt... De az ipari hulladék fogalmát teljes mértékben kielégíti. Komolyan mondom egyetlen egy jó tulajdonsága nincs, semmi.

    Viszont zárt. De annyira, valahogy olyan az egésznek a kialakítása és anyaghasználata, hogy olyan mintha 2 kagylót/poharat szorítanék a füleimre. Ha épp nem szól semmi, konkrétan hallom benne a saját szívverésem, de ha nagyon csönd van még a vérem csörgedezését is, rettenetesen zavaró és bizarr.

    Légyszi nyugtassatok meg, hogy egy normális zárt fejhallgató nem ilyen... :U

    @meri
    :DDD

    @Ba cy lus
    Zsír, köszi. Hihetetlen sokat segítene, ha ki is tudnám próbálni ezeket, de eddig nem tudtam hol lehetne. :B

    [ Szerkesztve ]

    Turenkarn

  • Gzula[HUN]

    őstag

    válasz Tyrel #107181 üzenetére

    X2HR: Mélyből nincs benne kevés, de a magasai nem mindenkinek jön be.

    BF: 2-3 múlva. Az elmúlt 4 évben mindig volt rá akció, én is amazon.fr oldalról a 4 évvel ez előtti BF-on rendeltem. De volt, amikor az amazon.de oldalon olcsóbb.

    Hyperx Cloudok: Ár/érték arányban mind a kettő jó. Nekem az Alpha azért jön be jobba, mert cserélhető vezetékes, de a gyári vezetéke potméteres. Az annyira nem jött be, az enyém át is lett alakítva. Egymás mellett/után nem tudtam hallgatni mindkettőt, a Cloud II-eset már régebben hallgattam csak, akkor telefonról.
    Az újak már egyébént nem Kingston, hanem HP termékek. A különbségről ITT írtam a hsz. végén pár szót.
    Viszont szokták időnként akciózni, pár hete ilyen 18ezer körül volt az Alpha emagon.

    Meze99: Nem nagyon láttam akciót, viszont használtak között időnként 45ezer Ft-ért is látni a hardveraprón. Most éppen nem.

    A többiek által ajánlottakra is ránéznék. Főleg az M50X-re. Kapsz mellé 3 kanócot, egyik "telefonzsinóros". És, bár nincs hozzá mikis kábel, de aliról könnyen be tudsz hozzá szerezni.

    A hónap végén várható tuti valami BF akció, ha nem sürgős, akkor utána néznék az ajánlott fejeseknek, és lecsapnék rá. Itt tuti bedobjuk, ha valaminek esik az ára egy akció miatt.

    #107185meri: Én INNEN másoltam ki, a store-jukból. Annyi biztos, hogy 2 fajta verzió van.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

  • lowzor

    veterán

    válasz Tyrel #107166 üzenetére

    Ugyanez a véleményem a DT 990-ről. Teljes mértékben hiányzik belőle az a tartomány, ami az elektronikus zenéket élvezhetővé tenné. A magas és a középhangokat nagyon szépen, és minőségien szólaltatja meg (ezért van meg még mindig nekem is), de a basszusa kb majdnem nulla (EQ-val mondjuk lehet segíteni rajta, de úgy sem az igazi). Ezért is nagyon félrevezető a topikban, hogy sokan V karakternek, sőt van, aki erősen mélyorientáltnak :Y állítja be, mert én is ezek alapján vettem meg, és egy nagyon nagyot csalódtam. Rengeteg forrással próbáltam már több helyen is, de mindegyikkel ugyanez volt a helyzet, szerintem nem létezik olyan forrás a világon, amivel ez V karakter lenne.

  • btraven

    őstag

    válasz Tyrel #107215 üzenetére

    Néhány perc alatt csak azt lehet eldönteni hogy nem megfelelő. :)
    HD600 fel, death metal be, borzalmasan szól, fejes le.

    Ha szerencséd van, olyan a fejes, hogy az állad leesik tőle, és egyből megveszed.

    [ Szerkesztve ]

  • stellaz

    addikt

    válasz Tyrel #107215 üzenetére

    Szerintem pár perc alatt is elég sok minden leszűrhető, főleg, ha olyan zenéket hallgatsz, amit jól ismersz, sokszor hallottad, tehát van valami referencia pontod.

    Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

  • Gzula[HUN]

    őstag

    válasz Tyrel #107506 üzenetére

    Ha van rá keret, mind a kettőt. Amennyibe fáj, elkel a másik aprón is tuti.

    Sajnos 599-eshez nem volt még szerencsém, de az 559-es eléggé elvette a kedvem attól, hogy arra is pénzt adjak. Egyébként én elfogult vagyok az X2HR irányába, de a mélyei a Fidelionak jobban ki vannak emelve. Ennyiért meg legális lopás.

    Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

  • Tyrel

    őstag

    válasz Tyrel #107215 üzenetére

    Bár itt jellemzően jónéhány árkategóriával feljebb lévő cumókról esik szó, gondoltam ha már tanácsot kértem illene valamiféle feedback-et is adni...

    Szóval nekem volt ugye a DT 990 Pro aminek a mélyeivel kifejezetten elégedetlen voltam, de a leváltására nem tudtam egy vagyont szánni és külön DAC/AMP dobozkát sem szerettem volna a laptopom mellett rakosgatni. Ez utóbbi szerepet hirtelen felindulásból egy Dragonfly Black töltötte be - ez még lehet nem végleges, de picinek pici és kezdetnek szerintem jó.

    A sok ajánlott fejhallgatóra ugyan nagyon kíváncsi lettem volna, ill. még lennék is, de azokat kipróbálni nekem nem olyan egyszerű - a Hitspace megengedné ugyan, de csak az AKG K371 és az ATH-M50X van nekik... Viszont ez mindegy is, mert aztán be lett dobva ide az X2HR 85€-ért, ami már önmagában is elég csábító, nekem meg még volt egy épp most decemberben lejáró, tavalyi céges ajándék 50€ Amazon kuponom is, szóval eléggé adta magát a történet...
    Abban sem vagyok biztos, hogy az X2HR marad végül, de ennyiért hülye lettem volna otthagyni... :K

    Na szóval Fidelio X2HR (Dragonfly Black) vs. Beyer DT 990 Pro (BlasterX G6), annyi szépséghibával, hogy nem ugyanarról a DAC/AMP-ról szólnak, mert az előző hangcucc előbb elment itt aprón, minthogy az új megjött volna...
    A Fidelio csak pár órája van meg, szóval még erősen ismerkedős a történet. :B

    Kezdeném a külsővel: a DT 990 Pro is jó nagy és robosztusnak látszik, érződni viszont nem érződik igazán annak, főleg a fejpántja. A két műanyag elem ami összefogja a fülhallgatóit a fejpánttal már akkor is recseg-ropog és bénán mozog, amikor még nincs eltörve, majd aztán menetrendszerűen el is törik. A gyári fülpárna minősége is megkérdőjelezhető, vékony, gyenge, nem bírta sokáig. A rugós kábelét ill. a "telefonzsinórját" viszont kifejezetten szerettem, tök jó hogy ad egy hosszú kábelt, de nem kell foglalkoznod vele, hogy lelóg a földre és átgurulsz rajta vagy akármi...
    Az X2HR szerintem jobban néz ki (persze szubjektív), és határozottan erősebb konstrukciónak tűnik. Ugyanolyan fejpántja van, amilyen sokaknak talán a SteelSeries Siberia sorozatról lehet ismerős régebbről, fogalmam sincs mi ennek a megoldásnak a neve de tök masszív és praktikus is. A fúlpárnái is brutál nagyok és vastagok, van bennük anyag, nem keltik azt a 3 hónap után csere érzést. A kábele sajnos nem rugós, viszont cserélhető és szövetborítású is, így összességében pozitív.

    Tovább haladva a kényelemre - nekem elég nagy fülem van, és bár a DT 990 Pro fülpárnájának körmérete még épp megfelelt, a mélysége már nem. Viszonylag kényelmes volt azért, de 2-3 óra után eléggé elkezdett fájni benne a fülem, végül le is cseréltem a párnáit utángyártottra, de 100%-os megoldást az sem hozott. Ezen felül ha épp nem jól találtam el a felrakást, egy idő után a fejbúbomat is nyomta.
    Ezzel szemben az X2HR már kb. 4-5 órája rajtam van és semmit sem érzek belőle, ill. semmim sem fáj. Kicsit még nagyobb a fülpárnák körmérete mint a Beyeré volt, a mélységük pedig sokkal nagyobb. A fejpántja sem nyom, szerintem ez a fajta nem is tud. Tökéletes - bár nem volt túl sok fejeshez szerencsém, pláne nem prémium fejesekhez, eddig egyértelműen ez a legkényelmesebb ami rajtam volt.

    Na és akkor térjünk rá a hangra, elvégre az a lényeg. Tökre nem vagyok audiofil, szóval nem tudom a megfelelő kifejezéseket, de a Fidelio térérzete is kifejezetten jó, tágas, ahogy ígérték... ez pipa.
    A Beyerrel ugye főleg a mélytartományban volt gondom, és azért is mertem bevállalni a Fidelio-t mert általánosan az róla a vélemény, hogy az elérhetőbb árú nyitott fejesek közt ennek kifejezetten jó mélyei vannak. Nos, tényleg eléggé más mint a DT 990 Pro, de nem egészen úgy ahogy gondoltam. Ezzel sincs meg az a kapaszkodsz a székedbe, dübörgő földrengés érzés, nem ütnek és nem kifejezetten erősek a mélyei, de... határozottak. A Beyer valahogy szenvedett a mély hangokkal, bizonytalan volt, összemosódott, torzult, remegett... olyan... furák voltak vele a mély hangok. A Fidelio-val talán egy leheletnyivel erősebbek is, a fülbetűnőbb különbség viszont inkább a magabiztossága ebben a tartományban. Messze nem egy subwoofer, de nem keni szét, nem szenved.
    Középtartományban is eléggé más mint a DT 990 Pro, de nem tudom hogyan tudnám leírni. Fémesebb hangja van, pl. egy elektronikus gitár (metál) vagy egy (férfi) énekes hangja eléggé máshogy szólal meg vele. Nem mondanám hogy rossz a hangja, élvezhető és vannak részletek amik feltűnőbbek vele, de valahogy kevésbé érződik természetesnek. A Beyerrel valahogy meg volt az az érzésem, hogy pl. ahogy megpendül egy akusztikus gitár húrja annak pontosan ugyanolyan hangja van, mintha élőben hallanám. A Fidelio-val is szép hangja van, de kevésbé hiteles. Nem tudom máshogy megfogalmazni. Lehet, hogy nem is venném észre, ha előtte nem szoktam volna meg a Beyer tisztaságát ebben a tartományban, de az itt jobb volt.
    A magas hangokra bevallom kevésbé vagyok érzékeny ill. nem annyira törődöm velük, amíg nem bántóak addig nem sokban befolyásolják az élményt számomra. Volt egy Omnitronic SHP-600-am, annak bántóan élesek és hangosak voltak a magasai, főleg valahol a cintányérok frekvenciatartományában... Az X2HR semmi ilyen zavaró furcsaságot nem produkál, azt mondanám számomra ezen a téren ugyanolyan jó mint a DT 990 volt.

    Ami negatívuma még gyorsan feltűnt a Fidelio-nak, az az hogy a "sound leaking" gyakorlatilag határtalan. Értem én hogy nyitott fejes, de ez annyira hangosan kiereszt magából mindent, hogy - kis túlzással - olyan mintha a laptop hangszórója szólna. Határozottan lehetetlen vele úgy zenét hallgatni (vagy bármit csinálni), hogy a velem egy szobában tartózkodók ne hallják tisztán. A Beyer is nyitott volt, de azé ennyire nem. :U

    A Dragonfly-ről annyit tudok mondani, hogy totál indokolatlanul hangos (erre panaszkodnak is sokan, ha rákeres az ember... kb. 1-10% hangerő közt lehet használni), viszont pillanatok alatt észre lehet venni mennyivel tisztábban/jobban szól az integrált ALC3306-nál. Határozottan van különbség.

    Egyelőre ennyi... :B

    [ Szerkesztve ]

    Turenkarn

  • Ba cy lus

    őstag

    válasz Tyrel #107912 üzenetére

    Szerintem a DT990 Pro mélyeinél valószínűleg az elégtelen erősítést hallottad. Vagy legalábbis jócskán benne volt. :)

  • lowzor

    veterán

    válasz Tyrel #107912 üzenetére

    Én ugyanazzal hajtom a Fidelio-t, mint a 990-et (Tempotec Serenade iDSD), és jobban tetszik a Fidelio hangja. Számomra részletesebb, minőségibb, élvezetesebb, valamint nagyobb a tere, nyitottabb hangzása van. Mélyből is több van benne, bár én basshead vagyok, ezért EQ-val még adtam rá bőven.
    A sound leaking tényleg brutális, miután a család lefeküdt már nem is tudom hallgatni, mert rinyálnak, hogy nem tudnak aludni tőle, a Beyernél nem volt ilyen.

  • Tyrel

    őstag

    válasz Tyrel #107940 üzenetére

    Ja ha már DT 990 Pro, sokáig szerettem volna kipróbálni azt - csak megvalósítani nem tudtam - hogy "zárttá teszem", így jelentősen javítva a mélyei minőségét... Csak gondoltam feldobom az ötletet, hátha valakit elkezd izgatni... :))

    Szóval a DT 990 Pro-nak valahogy olyan a kialakítása, hogy ha a hátulját/oldalát befogod a tenyereddel, attól elég észrevehetően megváltozik a hangképe, jobbak lesznek a mélyei. Simán el tudom képzelni, hogy a DT 770 nem is különbözik ezenkívül semmi másban, csak hogy a kagylója/háza hátulja zárt.
    Nem kell a fejedre szorítani, nem attól szól jobban... Simán csak légmentesen zárni kell a kagyló hátulját, igaz ehhez elég nagy tenyér kell.

    A Fidelio felépítése valahogy más, hiába fogom be/le akárhol, ennek nem változik a hangja.

    Szóval az volt a tervem, hogy szerzek 2 olyan "kupakot" ami pont passzol rá, és azzal tetszés szerint változtathatom a hangképét, attól függően épp mire szeretném használni. Olyasmire gondolok mint ami pl. autókban a fényszórók belső porvédő kupakja.

    Csak épp nem találtam olyat, ami épp pont megfelelő méretű lenne rá, így végül feladtam... De akár 3D nyomtatni is lehetne, csak ilyen blueprint-et se csinált még senki, én meg nem tudok. :U

    Turenkarn

  • -NoVa-

    őstag

    válasz Tyrel #107940 üzenetére

    ". Viszont nem is kéne ennyire nehezen hajthatónak lennie, "csak" 250 Ohm-os, nem 600, és az említett forrásoknak azért van direkt fejhallgató erősítője, ha nem is professzionális. Oké, kommersz, de szerintem ennyinek azért illene elégnek lennie egy szintén viszonylag kommersz fejes számára. Nyilván ha fejhallgatóra nincs 300 ezer Ft-om, akkor erősítőre sincs még 100+."

    Régebben már írtam erről, meg ma is emlegettem, hogy ez kicsit a Creative bűne is. 5V USB tápról hajtott hangkártya/erősítő keretből nem lehet rendesen meghajtani egy DAC-ot, DSP modulokat, és az erősítőt. Megszólal róla a 250-300 Ohm-os akármi, hangos is lesz, de amint komolyabb dinamikus mélyeket kéne átadnia, a kondenzátorok kapacitásának a töltése az USB korlátaiba fog ütközni, és torzul, elgyengül, erőtlenné válik. 32-64 Ohm fölé USB DAC-cal nem mennék, csak egy esetben. Ha van benne egy puffer akkumlátor, aminek a töltését USB-ről végzi, de az erősítőt rendesen ellátja. Ilyenekkel már megoldható a komolyabb áramfelvétel igény anélkül, hogy probléma lenne a 2.4 / 3A áramkerete az USB portnak.
    Nem kell hozzá 100+ ezres erősítő, már valami korrekt, konnektorból táplált asztali kompakt cucc is átrendezi az erőviszonyokat. Anno nekem is megvolt ez a felismerés az X-Fi HD után.

  • Ba cy lus

    őstag

    válasz Tyrel #107946 üzenetére

    Volt nekem is Xonar DG-m, meg 32 ohmos DT770-em. Hát hidd el, teljesen másképp szól még az is egy jobb fejhallgató erősítőről.

  • -NoVa-

    őstag

    válasz Tyrel #107946 üzenetére

    Ha nagyon mobil akarsz lenni, akkor vagy elengeded a nagy ellenállású cuccokat, vagy elengeded az árkereket. Én ifi xDSD Gryphon-t használok géphez, mert nagyon sokszor váltok asztali gép, MacBook Pro, vagy telefon között, és kihasználom a vonal ki/bemeneteit, SPDIF portját, stb, amitől nekem megéri a felárat ez a kompakt eszköz Ha csak USB kéne, XDuoo XD05 Bal, vagy FiiO Q15 környékéről választanék valamit.
    A Xonar DG-t sem ajánlják 150 Ohm fölött, gondolhatod, hogy az sem hozta ki a 250 Ohm-osból azt, amit tud.

  • lowzor

    veterán

    válasz Tyrel #107940 üzenetére

    Elég nagy hátrány a DT 990-nél ez a nehezen hajthatóság, pláne úgy, hogy ugyanannyi pénzért (vagy BF-kor jóval olcsóbban) van olyan, aminek jobb a hangzása, és még jóval könnyebben is hajtható.
    Amúgy nekem volt 600 Ohmos 990-em is, és nagyjából semennyivel nem könnyebb hajtani a 250-est, még hangerőben sem volt kb semmi különbség. Annyi volt a különbség hangzásban, hogy annak karcosabb magasai voltak, de a basszus ugyanilyen kevés volt benne.
    Amúgy egy haverom ugyanolyan forrással hajtja a 250-es 990-ét, mint én, és neki elég a basszusa még EQ nélkül is, tehát ez egyéni ízléstől is függ.

    [ Szerkesztve ]

  • Tyrel

    őstag

    válasz Tyrel #107912 üzenetére

    Tudom ez már off topic, de annyira sokat beszéltek itt a hangforrásokról is - meg a többi kapcsolódó hozzászólásom is itt van... szóval:

    Lett ugyebár egy Fidelio X2HR-em (még mindig nagyon jó :K ), amit laptoppal szeretnék használni és egy olyan USB-s DAC/AMP-ra lenne hozzá szükségem, ami picike, nem igényel külön helyet csak "lóghat a madzagon" körülöttem, külön tápot meg aztán pláne nem igényel...

    Így jutottam el egy Dragonfly Black-ig, ami egyébként egész jól szól, hangerő, mélyek, részletesség tekintetében... Viszont minél többet hallgatom annál kevésbé tetszik a hangképe, vagy minek mondják ezt. Középtartományban olyan furán fémes hangja van, mintha egy szűk frekvenciasávot kiemelne valahogy. Bizonyos (főleg férfi) énekhangok, gitárok hangjai olyan... furcsák és tolakodóak vele. Nem tudom, talán erre mondjátok hogy "meleg" hangképe van??... Pl. ez a szám nagyon hülyén szól vele.
    Az integrált ALC3306 részletességben, mélyekben nem olyan jó, középtartományban viszont sokkal neutrálisabbnak hallom, nem teszi rá ezt a fémes effektet, nem rontja el a zenét.

    Tudnátok valamit ajánlani helyette, ami megfelel a fentieknek és nem kerül egy vagyonba? Egyelőre Ifi Go Link és iBasso DC03 / DC04 Pro amiket találtam, de fogalmam sincs ezeknek milyen hangja lehet. Utóbbiról nagyon jó véleményeket láttam... de azon felül olyasmi is, hogy főleg telefonokhoz való és a saját app-ja nélkül nem is szól jól, mert gyárilag be van kapcsolgatva rajta minden hülye effekt/EQ és az appból tudod kilőni őket... :U Nem tudom van-e valakinek ilyenje, mi a tapasztalat?

    Szóval olyan DAC/AMP kéne ami kicsi, USB-s, mélyekben erős felette viszont neutrális, és csak úgy plug & play jól működik, nem kell hozzá szoftver meg EQ meg ilyen bűvészkedések... :B
    (a BlasterX G6-nál is mindig utáltam, hogy folyamat nézni kellett a szoftverét hogy nem állítódott-e el benne valami... az a legjobb ha nincs is szoftvere, csak úgy simán jól szól alapból)

    [ Szerkesztve ]

    Turenkarn

  • Dorien

    veterán

    válasz Tyrel #108125 üzenetére

    Ja, ezt inkább a DAC/AMP topicban kéne. :)

    Laptopról nekem a Korg DS-DAC-100m volt nagyon kellemes élmény, azt Fidelio X2HR-hez merem ajánlani. :K A Centrance DACportable (Slim) is jó állítólag ebben a műfajban.

    Apróról én ezeket próbálnám ki: [link] [link]
    A dongle méretű kis izéket inkább kerülném.

    "Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

  • Gzula[HUN]

    őstag

    válasz Tyrel #108125 üzenetére

    +1 Dorien mellett.
    Szerintem olyan DAC-ot érdemes hozzá keresni, amiben ESS (Sabre) chip van. Amiket linkelt Dorien, mindkettőben az van egyébként. Nem általánosan mondom, hogy ilyet kell venni, hanem X2HR specifikusan. Saját tapasztalat, hogy egy ES9038Q2M chippel ellátott Loxjie D10-el jobban kijött, mint pl. a 2X annyiba kerülő Ifi Zen Dac V2-vel.

    Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

  • Gzula[HUN]

    őstag

    válasz Tyrel #108137 üzenetére

    A DAC fórum jobb lenne erre a témára, ezt ne offoljuk ki. Amott egyébként pár napja került csak szóba az ibasso DC 06, igaz a pro verzió. Nem tudom milyen lehet, de az ibasso dongle dac-okra sok panaszt eddig nem hallottam. (Mármint eddig a korábbiakra.)

    Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

  • labeda

    aktív tag

    válasz Tyrel #108125 üzenetére

    Én ezt használom: [link] Nem olcsó, de nekem tökéletes. Máshol és mások is csak dícsérik.

  • Dorien

    veterán

    válasz Tyrel #108137 üzenetére

    Oké, vettem. :)
    Én csak dongle méretben ezt próbálnám ki: Nuprime Hi-mDAC

    "Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

  • Xelo

    addikt

    válasz Tyrel #110012 üzenetére

    bolttól függ, sajnos egyre többen belekötnek de általában az elállás oldalon leszokták írni hogy mikre vonatkoznak korlátozások. ha van alzán onnan rendelheted, több fejest küldtem már vissza nekik.

  • Djuree

    félisten

    válasz Tyrel #110098 üzenetére

    :R

    és ha nem kell térhangzás, ami jobb ennél a sennheisernél (40-50k körül) az mi volna?

    [ Szerkesztve ]

    LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

  • Tyrel

    őstag

    válasz Tyrel #108125 üzenetére

    Párhuzamosan keresgélek fejhallgatót és dongle DAC-ot is, bár lassan haladok. Ma végre eljutottam először a Fejhallgatóplázába, aztán a HitSpace-be is. Mindkét helyen lehet fejhallgatókat kipróbálni, szóval aki erre vágyik bátran mehet mindkét helyre. Hogy épp mi van nekik tesztre kirakva az idővel változik, de emailben biztos megmondják ha valami érdekelne.

    A Fejhallgatóplázában kicsit több fejhallgató van kitéve, de több köztük a low-end. Nyugodtan lehet őket próbálgatni, válaszolnak is ha kérdezel, de egyébként rá se hederítenek az emberre. A HitSpace komolyabb, tisztább hely, segítőkészebb és barátságosabb személyzettel.

    Rátérve a fejhallgatókra eredetileg egy DT 990 Pro-ról indultam (erről itt írtam a topicban), aminek keveselltem a mélytartományát. Végül egy BF akciónak köszönhetően hirtelen felindulásból egy X2HR-re váltottam, ami már jobban tetszik, de sok kíváncsiság maradt bennem egyéb modellek iránt.

    Kb. egy tucat fejhallgatót kipróbáltam ma, túl hosszú lenne mindegyikről írni, némelyikre már nem is emlékszem. Egy telefonnal és FiiO KA13-mal mentem, ezekkel teszteltem őket. Ahogy már említettem mély-erős fejhallgatót keresek, és elsősorban szórakoztató hangzásra vágyok, nem analitikus/neutrális dolgokra. Némelyik fejhallgatón amit próbáltam érezni lehetett, hogy neutrális, tiszta, minőségi hangja van, de annyira unalmasak voltak, hogy néhány perc után levettem őket.

    Első észrevétel, hogy oooh boy, a DT 990 Pro-nak és az X2HR-nek nincs is kevés mély hangja... Komolyan némelyik fejes amit próbáltam annyira semmi kis vékonyka hangú volt, olyan erőtlen... meglepő volt. Az egyik ilyen nagy csalódás a sok tesztben etalonként emlegetett HD600 volt. Biztos lesznek akik azt mondják, hogy a hangforrásommal volt baj, de őszintén kétlem. A KA13-ban azért van kraft, persze biztos nem úgy szól mint egy 100+ ezres desktop erősítő, de meggyőződésem hogy legalább egy 90%-ot ki tud hozni akármilyen alsó-középkategóriás fejesből. A HD600 hangja szép, viselése nagyon kényelmes, de mélyei nincsenek. Semennyi.

    Amikor (HitSpace) felhoztam, hogy erősebb mélyekre vágyom, elérhetőbb áron, akkor a tesztre épp elérhető modellek közül 2-t ajánlottak, egyik a HD400 Pro volt. Ez egy nagyon kellemes fejes, azt mondanám az általam próbáltak közül ez hasonlít a legjobban az X2HR-hez. A mélyei tényleg viszonylag jók, mélytartományban kb. ugyanannak tűnt mint az X2HR. Feljebb a Sennheiser talán finomabban szól, az egyik legjobb fejhallgató volt amit próbáltam. Ritkán látom említve, szerintem aki elérhetőbb árú mély-erős nyitott fejhallgatót akar, annak megérhet egy próbát.

    A másik amit ajánlottak a DT 770 Pro 80 Ohm volt. Ebben nem igazán bíztam, mert előtte a Fejhallgatóplázában próbáltam DT 770 Pro 32 Ohm-ost, és nagyon felejthető volt. Nem is tudnék róla semmit mondani, egyáltalán nem hagyott bennem nyomot. A DT 770 Pro 80 Ohm viszont benne volt a top 2 fejhallgatóban amit próbáltam. Ez a fejes határozottan fun, mélytartományban inkább horzsolós mint öblös, a felett pedig semmi rosszat nem csinál. Nem élesek a magasai, nem túl kicsi a tere, nem veszik el túl sok részlet... egyszerűen csak szórakoztató, színes, jó hallgatni. Komolyan meglepődtem rajta.

    Amire a legkíváncsibb voltam az a Meze 99 Neo (Fejhallgatóplázában volt elérhető) és ez a top 2 másik fele. Az összes közül ennek voltak a legerősebb mélyei, olyan hangja van mintha az alsó frekvenciákon lenne egy erősebb EQ boost. A felsőbb tartományokban is abszolút nem-neutrális hangja van, de nem tudom hogyan jellemezhetném. Érdekes és nagyon egyedi hangja van. Egyértelműen mély-erős, némelyik számnál túlzottan is. Nem úgy értem, hogy túl fül-szaggató, hanem hogy a zene többi hangjához/hangszeréhez képest a dob jóval hangosabb/több, mint más fejhallgatókkal. Igazán az lett róla a benyomásom, hogy 2., just-for-fun fejhallgatónak tökéletes, de mindenesnek talán nem. Ezt hallgattam a legtovább mind közül, ez is nagyon szórakoztató, színes, abszolút az élvezetre hangolták. Az anyaghasználata ill. minőségérzete számomra alulmaradt annak amire számítottam, de a hangjával ezt ellensúlyozza. Sajnos kisebb is mint amire számítottam a képek alapján.

    Az ATH-M50X-et ajánlották még itt többen, de hogy őszinte legyek azt végül ki sem próbáltam. Ki van rakva, de megtapizni elég volt. Annyira kicsi a fülpárnája, hogy az nekem 100% kényelmetlen lenne, szétnyomná az egész fülem. Akármilyen hangja is lehet, ha nem bírom viselni...

    DT 900 Pro X-et próbáltam még, ez azért maradt meg mert feltűnően nagy tere volt. De kb. mintha a driver-t a szomszéd helységben felejtettem volna. Mélyekben nem valami erős és elég drága is már, így túl sokat nem foglalkoztam vele, de amíg hallgattam nem csinált semmi bántót. Ha valaki nagy térre vágyik, szerintem próbálja ki.

    AKG K371 még amire emlékszem és amihez nagy reményeket fűztem. Több helyen azt olvastam róla, hogy gagyinak érződik, de ezt meg kell cáfolnom. Teljesen rendben van, jó tapintású, nem érződik gyengének sem. A hangja elég egyedi - elvileg a Harman görbét követi amiről nekem ez előtt fogalmam sem volt... most meg tudom, hogy nem nekem való. Nagyon szépen szól, jó minőségérzetet kelt a hangja is. Kiegyensúlyozottnak érződik, jók a mélyei, összességében talán a 3. legjobb fejhallgató volt amit próbáltam. Tökre megértem, ha valaki erre esküszik. Nekem viszont ez a Harman hangzás nem jött be. Úgy éreztem túl nagy a szeparáció és túl... nyers. Pl. egy zongora vagy gitárhúr ahogy hosszan búg/rezeg, az ezzel a fejhallgatóval olyan volt, mintha rövidebb ideig csinálná ezt a kelleténél. A zenének ez a zúgása, melegsége nincs meg vele, de valahogy mindvégig azt az érzést kelti, hogy ezt szándékosan csinálja. Biztos van akinek ez bejön.

    Nekem elég nagy fülem van, aki hasonló cipőben jár annak itt megjegyezném, hogy az X2HR tényleg nagyon nagy és kényelmes, nem nyom, akármennyit rajtam tud lenni. A kipróbált fejhallgatók közül ezt csak a Sennheiser-ek tudják, azok feltűnően kényelmesebbek voltak az összes többinél. 2. helyen a Beyer-ek állnának, de azok fülpárnája inkább kör alakú mintsem ovális, és nekem a magassága így túl kevés.

    Így hirtelen ennyire sikerült visszaemlékezni.

    Turenkarn

  • Tyrel

    őstag

    válasz Tyrel #110185 üzenetére

    Kérdésem is van, de azt inkább külön írom:
    A Meze 99 Neo-ra van-e olyan fülpárna amivel nagyobb lesz? Van valakinek ilyennel tapasztalata? Hosszú távon sajnos nekem nem kényelmes, egy kicsit túl kicsi a belseje. Nem a mélységével van baj, hanem úgy az egész méretével. Örülnék ha lenne gyógyír erre... :U

    Turenkarn

  • Gzula[HUN]

    őstag

    válasz Tyrel #110186 üzenetére

    A Cloud Alpha párnája jó rá, (1-2mm hijján) 11X9cm-es a legvastagabb/legszélesebb részen mérve. Kevesebb mély nem lesz benne tőle, hogy finoman fogalmazzak, de ez is csak ideiglenesen van fent, amíg meg nem jön a rávaló. Kényelmesnek kényelmes, de világosabb nem lesz tőle. A Cloud-ra való textil viszont nem, azoknak a pereme nagyobb, nem tud belekapaszkodni.
    BW párnák elvileg ugyanekkorák, de picit talán nagyobb a hely bennük. Elvileg vastag a peremük, jók kell legyenek. (az oval persze)
    Egyébként a régi fajta párna elég nagy volt, csak én használtat vettem, amiről a műbőr már lehámlott. Az új fajta párnákra panaszkodnak, hogy kicsik.

    Dorien szerint a Yaxi Stpad2-vel nagyon jó, de én nem fogok erre a fejhallgatóra annyit költeni.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

  • Ba cy lus

    őstag

    válasz Tyrel #110185 üzenetére

    A HD600 nem alsó-közép kategória, annál sokkal jobban skálázódik, hogy egy fióka13 90%-ban kimaxolja. :R Persze ez a mélymennyiségén nemigen segít. A durva inkább azt volt olvasni, hogy a DT900 Pro X mélye is kevés. :Y

    [ Szerkesztve ]

  • Yodamest

    addikt

    válasz Tyrel #110185 üzenetére

    A HD600-al kapcsolatban tök jó, hogy most írtál te is, így az én ömlengésem után egyből. Ez is jól prezentálja, hogy mennyire számít mihez viszonyítunk és honnan jövünk.

    Pár dolgot azért megjegyeznék: ha jól vettem ki, te eleve ebben a mély túlsúlyos közegben mozogsz, illetve ezt is keresed. Nyilván valami mélyben megtolt dolog után hallgatva, hirtelen kevésnek, vékonynak tűnhet a HD600 alja, amiket ott felsorolsz mind elég mély heavy cuccos azért. Valószínű egész másképp éreznéd, ha mondjuk nem tudom egy AKG 702-ről jönnél vagy egy HD800s-ről. Kell idő az átszokáshoz, én elég régóta használom már a HD600-at, mindig valami más mellett és egyáltalán nem keveslem a mélyeket benne. Sőt pont pár napja írtam ide, hogy nem tudom mi van, de eszméletlen mélyeket tol a HD600 nálam! De úgy, hogy közben a textúrája megvan annak a tartománynak, nekem nem kellene olyan mély, ami csak brummog, meg hömpölyög... Annyira szép a HD600-ban az, hogy hallom a basszusnak a "rétegeit", nem csak egy nagy brummot, ha érted mire gondolok. Számomra ez hiányozna is ha nem lenne, ez egy kvalitás, nem hátrány.

    Viszonyítás képpen, épp a most AB tesztelt fiio FT5-höz képest, ami azért a meleg, mélyhangsúlyos fejesek közé tartozik, főleg a velúr párnával, hát nem volt annyival kevesebb mélye a HD600-nak. Éppen egy picit, annyival, hogy ez a fajta basszus rétegződés, textúra jobban ki tudott jönni, de nem éreztem azt ahogy váltogattam közöttük, hogy fú hát eltűntek a mélyek, kb 10% eltérés volt mennyiségileg ebben.

    Kérdésem is lenne ezen felül: a DT 900-at nézegettem már én is, eléggé tetszik az a fejes, részletesebben tudsz róla írni? A tere tényleg annyira jó volt? Mihez képest, mert a zártaknál a DT770-nél meg M50x-nél, a Mezénél nyilván jobb, de más nyitotthoz képest elvileg azt mondják, nincs túl nagy tere. A magasai nem voltak szúrósak? Elvileg enyhítettek rajta a DT990-hez képest, de még így is elég sokszor belefutok olyan kommentbe, hogy valaki azért vált meg tőle, mert nem bírt megbarátkozni a szúrós magasakkal. Annyira nem volt vészes?

    [ Szerkesztve ]

  • Yodamest

    addikt

    válasz Tyrel #110193 üzenetére

    DT700 Pro X :) ugyanúgy mint a 900 vs 990 esetében, a 700-at polírozottabbnak, tüskéktől mentesebbnek, balanszoltabbnak, természetesebb hangzásúnak mondják.

  • -NoVa-

    őstag

    válasz Tyrel #110193 üzenetére

    Ott bizony a KA13-at hallottad, nem a HD600-at. A black silk HD580 Precision is csak asztali környezetben mutatta meg a tudását, miközben a Hemp szinte bármimről felülmúlta.

  • fattyu

    veterán

    válasz Tyrel #110185 üzenetére

    ha sose akarsz mást használni akkor persze tesztelj a ka13-al.

    de fejhallgatót nem ítélnék el az alapján hogy hogy szól egy usb kütyüről.

    nagyon nem.
    az ott oltári sokat hagy mindegyikben.

    (#110199) stellaz : amit Jippa linkelt az stereo. van belőle HP50A néven mono. és igen mindkettőt kifejezetten zongorához adták ki.

    [ Szerkesztve ]

    a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

  • Tyrel

    őstag

    válasz Tyrel #110185 üzenetére

    Folytatva ezt a történetet, Végül visszamentem a Fejhallgatóplázába, elsősorban mert volt náluk 1db Meze 99 Classics, akciósan 99990 pénzért. Ez már azért nem kevéssel a tervezett büdzsé felett volt még így akciósan is, de ahogy gondolkodtam a fejhallgatókon egyre inkább zavart, hogy első látogatásomkor nem próbáltam ki (az ára miatt).

    Korábban ugye a Meze 99 Neo-ra mondtam azt, hogy az tetszett a legjobban, leginkább mert erős basszust kerestem... viszont emlékeztem rá, hogy azért nem volt vele minden teljesen rendben, csak elvarázsolt a mélyeivel. Most újra meghallgattam, és igazat kell adnom azoknak a tesztelőknek, akik azt mondják a mélytartományának erőssége a többi tartomány rovására megy, úgymond rámászik a mély a közepekre. Ettől bizonyos számoknak olyan... doboz hangja tud lenni. Valószínűnek tartom, hogy ez egyes műfajoknál (ilyen tucc-tucc zenékre gondolok főleg) nem jön elő, inkább a húros hangszerek és az emberi hangszálak hangján venni ezt észre. Aki ilyeneket egyébként sem hallgat, annak ez a fejhallgató teli találat lehet.

    Kipróbáltam még pár dolgot, egyik nevesebb darab az ATH-M50X volt. Ezt korábban a fülpárna mérete miatt ignoráltam, de csak kíváncsi voltam a hangjára. Talán 3 percet volt rajtam, elég gyorsan meggyőzött arról, hogy nem csak a dimenzióival van baj. Mélyei vannak, az igaz (nem annyi mint a Mezéknek), de olyan... ózsdi hangja van, olyan érzésem volt vele mintha ez 30 éve lett volna jónak számító alsó-közép kategóriás fejhallgató. Egyáltalán nem győzött meg.

    Egy másik érdekesség a HD 569 volt. Ez rögtön az első pillanatban megerősítette, hogy a Sennheiserek a legkényelmesebbek. Viszont ami nyitott Sennheisert eddig próbáltam, azoknak a mélyeivel nem voltam megelégedve (kivéve talán HD 400)... Nem is rémlett ennek a fejesnek a neve, és meglepődtem, hogy találtam egy zárt HD-t. Mélytartományban jóval erősebb is, mint a többi Sennhesier amiket hallottam a napokban, talán valamivel a HD 400-nál is is erősebb ezen a téren. Ez felett viszont meglepően tompa hangja van, nem hallottam még Sennheisertől ilyet, nem tetszett. Talán nem megy nekik ez a zárt fejes téma?...

    Rátérve a Meze 99 Classics-ra, az akciós árán kívül az is hajtott vissza az üzletbe kipróbálni, hogy azt olvastam ennek is elég jók még a mélyei, de ki van benne javítva az, hogy ez a mélyerősség többi tartomány rovására menjen. Ezen felül - talán a diófa házának köszönhetően - van egy kis érdekes szín a hangjában, ami talán komolyzenénél vehető észre leginkább. Ez utóbbit nekem még nem volt alkalmam kitapasztalni, előbbi viszont határozottan igaz. Próbáltam őket felváltva a 99 Neo-val, és nem sokkal gyengébbek a Classics mélyei, viszont ahol a Neo "hibázik", ott a Classics tiszta marad. Közép és magas tartományban egyértelműen szebb hangja van, mélytartományban pedig csak egy kicsit gyengébb. "Fülre" talán nincs is ekkora különbség, mint az alábbi grafikonon.


    Végezetül úgy döntöttem megérdemlek ennyit, és megleptem magam a Classics-al. :B :K Annak ellenére is, hogy a fülpárnája nekem épp egy kicsit túl kicsi - ezt egy Brainwavz Oval párossal szeretném korrigálni. Rendeltem rá sheepskin-t és egy velúrt is, mindkettővel kíváncsi vagyok a hangjára. Erről beszámoló jóval később, mert úgy tűnik kb. a Marsról szállítanak.

    Egyelőre boldog tulajdonos vagyok, több részletet nem tudok mondani róla, kell idő amíg tesztelgetem, "betöröm", megismerem, de nyilván majd írok még róla ha lesz mit.

    Azért írok itt folyamat a "történetemről" mert hátha segít valakinek aki szintén mély-erős, szórakoztató (akár a neutralitás rovására menve), színes hangzású, de viszonylag olcsó fejhallgatóra vágyik. A Meze 99 Classics-al viszont azt hiszem végül túl lőttem az olcsóság határán, pláne hogy a rendes ára nem is 100 aranytallér, hanem 125...
    Összegezve a tapasztalataimat, ha ez nem fért volna bele a keretbe, akkor a Beyer DT 770 Pro 80 Ohm-ot választottam volna, az (a fenti értékrenddel) szerintem kiemelkedik az árkategóriájából.

    Amit kicsit sajnálok, hogy Shure (pl. SRH-840A) fejhallgatók egyik üzletben sem voltak kipróbálhatóak, így nem kaptam 100%-ban átfogó képet az itt nekem ajánlott fejesekről... De úgy hiszem a 99 Classics-ot nem fogom megbánni. :U

    [ Szerkesztve ]

    Turenkarn

  • s4tch

    veterán

    válasz Tyrel #110295 üzenetére

    Használd egészséggel a Mezét! Szerintem is jó fejes a 99, bár a párnák rengeteget variálnak a hangján. Dorien és talán fericske is javasolt hozzá egy Yaxi párnát, a topikban meg fogod találni a pontos típust, érdemes lehet megfontolni. Mindenesetre abból a szempontból tökéletes választás, hogy kb bármi elég hozzá, nem kell a gatyádat erősítőre költeni.

  • -NoVa-

    őstag

    válasz Tyrel #110295 üzenetére

    Úri cucc, jó zenélést.

    Aztán homályosan felderengő emlék, de mintha a 99-ről lett volna szó egyszer valami durvább teljesítményű Toppinggal visszahallgatva, ahol kiderült róla, hogy csak látszólag könnyű kihajtani, valójában nagyot tud nőni valódi erővel hajtva.

  • stellaz

    addikt

    válasz Tyrel #110295 üzenetére

    "Ez már azért nem kevéssel a tervezett büdzsé felett volt még így akciósan is, .."

    Ismerős mondat :D

    Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

  • Dorien

    veterán

    válasz Tyrel #110302 üzenetére

    Nem a piros-kék változatot kell venni: [link]

    "Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

  • mor

    tag

    válasz Tyrel #110302 üzenetére

    Nagyon kíváncsi vagyok a beszámolódra. Ugyanezzel a kombóval rendelkezek Én is. (99 Classic és X2HR)

    Nekem volt Ice pad-os BW párnám, tényleg hűvösebb hosszabb távon is, bár nekem a "mikro velúr" anyagú változat volt.

Új hozzászólás Aktív témák