Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Remus389

    veterán

    válasz Ba cy lus #93739 üzenetére

    Azt mondom, egy bizonyos szintig tud szelektálni a brain, hogy mit halljon, milyen hangerővel, mire figyeljen.

    Mondtam azt a kémia órás példát is, ilyesmit szerintem mindenki átélt diákkorában, hogy unta magát és hirtelen mindenféle egyéb apróságot észrevett, pl. 3 paddal arrébb valaki lapoz a füzetében, túrkál a táskájában a tolla után, ugyanez másik órán fel sem tűnt neki, meg se hallotta szinte, mert érdekelte az az tantárgy.

    Pl. full nyitott fejhallgatót a szokásos szobai hangerő mellett hallgatva utcán, masszív városi zajban alig lesz részlet, amit ki tudsz venni a zenéből, hiába éri el a dobhártyád a driverből kiinduló összes hanghullám.

    Itt mondjuk szerintem az van hogy túlságosan hangos a városi zaj, de ha mondjuk nagyon elmerülsz egy zenében, de csak a távolból hallod a várost, azt szerintem ki tudod zárni / kapcsolni, nem hallod. Minden csak egy bizonyos szintig működik. :K

    [ Szerkesztve ]

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák